Meklēšanas rezultāti vaicājumam "royal canin"
Atrastās kategorijas (3×)
-
Veterinārā sausā barība suņiem
-
Veterinārie konservi suņiem
-
Sausā barība visu šķirņu un izmēru kucēniem
Atrastie zīmoli (1×)
Apakškategorija
Parametriskais filtrs
- Atsauksmes 100% 2
- Atsauksmes 80% 0
- Atsauksmes 60% 0
- Atsauksmes 40% 0
- Atsauksmes 20% 0
- Aknu mazspēja 0
- Aknu veselībai 0
- Alerģijas 0
- Apmatojuma izkrišana 0
- Apmatojuma kamoli kuņģī 0
- Atveseļošanās periodam 0
- Bez veselības traucējumiem 20
- Cistīts 0
- Diabēts 0
- Fiziska slodze 0
- Gremošanas sistēmas atbalstam 1
- Iekaisusi āda 0
- Imunitātes stiprināšanai 26
- Jutīga gremošana 0
- Jutīga āda 0
- Jutīgas locītavas 3
- Jutīgi zobi 0
- Liekais svars/Aptaukošanās 0
- Muskuļiem 7
- Mutes higiēna 1
- Nierakmeņu profilaksei 0
- Nieru darbības traucējumi 0
- Novecošanas palēnināšana 6
- Organisma detoksikācijai 0
- Pankreatīts 0
- Problēmas ar locītavām un skrimšļiem 0
- Sauss un trausls apmatojums 0
- Sirds atbalstam 0
- Spalvu augšanai 0
- Sterilizācija 5
- Stress 0
- Stress un imunitāte 1
- Svara kontrolei 0
- Urīnceļu akmeņi 0
- Vielmaiņas uzlabošanai 0
- Vāji kauli un zobi 0
- Zobakmens 0
- Zobakmens profilaksei 0
- Zobiem un kauliem 3
- Zobu aprūpei 5
- Aknas 0
- Alus raugs 0
- Augu izcelsmes olbaltumvielas 4
- Augu izcelsmes produkti 1
- Bietes 0
- Cigoriņu saknes 0
- Cūkgaļa 1
- Dzīvnieku izcelsmes produkti 0
- Dārzeņi 0
- Gaļa 7
- Glikozamīns 3
- Graudi 8
- Hondroitīns 0
- Kaltēti dārzeņi 0
- Kukaiņu olbaltumvielas 0
- Kukurūza 2
- Kvieši 0
- L-karnitīns 0
- Lasis 0
- Lašu eļļa 0
- Liellopu gaļa 3
- Minerālvielas 4
- Mājputnu gaļa 0
- Piena pulveris 0
- Pīles gaļa 0
- Rīsi 16
- Samtenes kliņģerīte 0
- Skrimšļi 0
- Tomāti 0
- Tuncis 0
- Vistas gaļa 15
- Vistu aknas 0
- Vitamīni 7
- Zirņi 0
- Zivis 0
- Konservu kārba 1
- Paciņa 2
- Pastēte 0
- 0–100 g 2
- 101–400 g 1
- 401–800 g 0
- Jā 0
- Nē 2
- Jā 0
- Nē 1
- Bez veselības traucējumiem 1
- Diabēts 0
- Jutīga gremošana 1
- Jutīgas locītavas 0
- Jutīgi zobi un smaganas 1
- Nosliece uz lieko svaru 0
- Novājināta imunitāte 0
- Urīnceļu un nieru slimības 0
- Ādas un apmatojuma problēmas 1
- Bez alerģijām / bez īpašām vajadzībām 1
- Bez cūkgaļas 0
- Bez liellopa gaļas 0
- Bez olām 0
- Acu jutīgums 0
- Bez veselības traucējumiem 2
- Jutīga gremošana 0
- Jutīga gremošana 0
- Jutīgas locītavas 0
- Jutīgi zobi un smaganas 0
- Matu kamoli (bezoāri) 0
- Nosliece uz lieko svaru 0
- Novājināta imunitāte 2
- Sirds un asinsvadu slimības 0
- Urīnceļu un nieru slimības 0
- Ādas un apmatojuma problēmas 0
- Bez alerģijām / bez īpašām vajadzībām 2
- Bez liellopa gaļas 0
- Bez olām 2
- Bez sojas 0
Atlasītie filtri
Produkti uzziņai "royal canin"
Barība kaķēniem – Royal Canin Babycat, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Konservi kucēniem – Royal Canin Starter Mousse, 195 g
Oriģinālā cena
3,59 €
Cena
2,88 €
Atlaide
-19 %
Barība kaķiem – Royal Canin Maine Coon, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķēniem – Royal Canin Babycat, 2 kg
Oriģinālā cena
37,99 €
Cena
24,98 €
Cena par 100 g: 1,2 €
Atlaide
-34 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķēniem – Royal Canin Kitten Sterilised, 2 kg
Oriģinālā cena
36,99 €
Cena
25,98 €
Cena par 100 g: 1,3 €
Atlaide
-29 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķēniem – Royal Canin Kitten British Shorthair, 0,4 kg
Oriģinālā cena
10,99 €
Cena
8,98 €
Cena par 100 g: 2,2 €
Atlaide
-18 %
Konservi kucēniem – Royal Canin Mini Puppy, 85 g
Oriģinālā cena
1,49 €
Cena
1,24 €
Atlaide
-16 %
Barība kucēniem – Royal Canin Giant Junior, 15 kg
Oriģinālā cena
104,99 €
Cena
69,98 €
Cena par 100 g: 0,5 €
Atlaide
-33 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kucēniem – Royal Canin Maxi Puppy, 1 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 0,8 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķēniem – Royal Canin Kitten British Shorthair, 10 kg
Oriģinālā cena
149 €
Cena
89,98 €
Cena par 100 g: 0,9 €
Atlaide
-39 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķēniem – Royal Canin Kitten British Shorthair, 2 kg
Oriģinālā cena
43,99 €
Cena
27,98 €
Cena par 100 g: 1,4 €
Atlaide
-36 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Veterinārā barība kaķiem – Royal Canin Mature Consult Cat, 1,5 kg
Oriģinālā cena
25,99 €
Cena
17,98 €
Atlaide
-30 %
Barība kaķēniem – Royal Canin Maine Coon Kitten, 10 kg
Oriģinālā cena
149 €
Cena
89,98 €
Cena par 100 g: 0,9 €
Atlaide
-39 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Konservi kaķēniem – Royal Canin Kitten Instinctive (mērcē), 85 g
Oriģinālā cena
1,99 €
Cena
1,68 €
Atlaide
-15 %
Barība kucēniem – Royal Canin German Shepherd Puppy, 12 kg
Oriģinālā cena
105 €
Cena
63,98 €
Cena par 100 g: 0,5 €
Atlaide
-39 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde