Meklēšanas rezultāti vaicājumam "royal canin"
Atrastās kategorijas (3×)
-
Veterinārā sausā barība suņiem
-
Veterinārie konservi suņiem
-
Sausā barība visu šķirņu un izmēru kucēniem
Atrastie zīmoli (1×)
Apakškategorija
Parametriskais filtrs
- Atsauksmes 100% 13
- Atsauksmes 80% 1
- Atsauksmes 60% 0
- Atsauksmes 40% 0
- Atsauksmes 20% 0
- Aknu mazspēja 0
- Aknu veselībai 1
- Alerģijas 1
- Apmatojuma izkrišana 2
- Apmatojuma kamoli kuņģī 12
- Atveseļošanās periodam 0
- Bez veselības traucējumiem 123
- Cistīts 0
- Diabēts 1
- Fiziska slodze 2
- Gremošanas sistēmas atbalstam 6
- Iekaisusi āda 3
- Imunitātes stiprināšanai 15
- Jutīga gremošana 11
- Jutīga āda 26
- Jutīgas locītavas 21
- Jutīgi zobi 2
- Liekais svars/Aptaukošanās 22
- Muskuļiem 22
- Mutes higiēna 4
- Nierakmeņu profilaksei 7
- Nieru darbības traucējumi 13
- Novecošanas palēnināšana 8
- Organisma detoksikācijai 1
- Pankreatīts 0
- Problēmas ar locītavām un skrimšļiem 0
- Sauss un trausls apmatojums 1
- Sirds atbalstam 4
- Spalvu augšanai 0
- Sterilizācija 13
- Stress 0
- Stress un imunitāte 1
- Svara kontrolei 5
- Urīnceļu akmeņi 0
- Vielmaiņas uzlabošanai 0
- Vāji kauli un zobi 3
- Zobakmens 5
- Zobakmens profilaksei 4
- Zobiem un kauliem 18
- Zobu aprūpei 13
- Aknas 0
- Alus raugs 0
- Augu izcelsmes olbaltumvielas 0
- Augu izcelsmes produkti 1
- Bietes 3
- Cigoriņu saknes 1
- Cūkgaļa 16
- Dzīvnieku izcelsmes produkti 1
- Dārzeņi 2
- Gaļa 14
- Glikozamīns 7
- Graudi 32
- Hondroitīns 0
- Kaltēti dārzeņi 1
- Kukaiņu olbaltumvielas 0
- Kukurūza 44
- Kvieši 10
- L-karnitīns 0
- Lasis 0
- Lašu eļļa 4
- Liellopu gaļa 0
- Minerālvielas 23
- Mājputnu gaļa 0
- Piena pulveris 0
- Pīles gaļa 1
- Rīsi 97
- Samtenes kliņģerīte 0
- Skrimšļi 0
- Tomāti 0
- Tuncis 0
- Vistas gaļa 164
- Vistu aknas 1
- Vitamīni 18
- Zirņi 0
- Zivis 2
- Konservu kārba 0
- Paciņa 6
- Pastēte 0
- Košļājams 0
- 0–100 g 7
- 101–400 g 0
- 401–800 g 1
- Bez alerģijām / bez īpašām vajadzībām 13
- Bez cūkgaļas 0
- Bez liellopa gaļas 0
- Bez olām 0
- Bez alerģijām / bez īpašām vajadzībām 17
- Bez liellopa gaļas 0
- Bez olām 17
- Bez sojas 0
Atlasītie filtri
Produkti uzziņai "royal canin"
Barība suņiem – Royal Canin Pug, 1,5 kg
Oriģinālā cena
19,99 €
Cena
12,98 €
Cena par 100 g: 0,9 €
Atlaide
-35 %
Barība suņiem – Royal Canin Poodle, 1,5 kg
Oriģinālā cena
19,99 €
Cena
12,98 €
Cena par 100 g: 0,9 €
Atlaide
-35 %
Barība suņiem – Royal Canin Chihuahua, 1,5 kg
Oriģinālā cena
21,99 €
Cena
13,98 €
Cena par 100 g: 0,9 €
Atlaide
-36 %
Barība suņiem – Royal Canin Dachshund, 0,5 kg
Oriģinālā cena
7,49 €
Cena
5,98 €
Cena par 100 g: 1,2 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Fit, 0,4 kg
Oriģinālā cena
8,99 €
Cena
6,98 €
Cena par 100 g: 1,8 €
Atlaide
-22 %
Barība kaķiem – Royal Canin Persian, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķēniem – Royal Canin Babycat, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Sensible, 0,4 kg
Oriģinālā cena
8,99 €
Cena
6,98 €
Cena par 100 g: 1,8 €
Atlaide
-22 %
Barība suņiem – Royal Canin Maltese, 1,5 kg
Oriģinālā cena
20,99 €
Cena
13,98 €
Cena par 100 g: 0,9 €
Atlaide
-33 %
Barība kaķēniem – Royal Canin Kitten, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Indoor, 0,4 kg
Oriģinālā cena
8,99 €
Cena
6,98 €
Cena par 100 g: 1,8 €
Atlaide
-22 %
Barība kaķiem – Royal Canin Sterilised, 0,4 kg
Oriģinālā cena
8,99 €
Cena
6,98 €
Cena par 100 g: 1,8 €
Atlaide
-22 %
Barība suņiem – Royal Canin Dachshund, 1,5 kg
Oriģinālā cena
19,99 €
Cena
12,98 €
Cena par 100 g: 0,9 €
Atlaide
-35 %
Barība kaķiem – Royal Canin Sphynx, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība suņiem – Royal Canin Chihuahua, 0,5 kg
Oriģinālā cena
7,99 €
Cena
5,98 €
Cena par 100 g: 1,2 €
Atlaide
-25 %