Meklēšanas rezultāti vaicājumam "royal canin"
Atrastās kategorijas (3×)
-
Veterinārā sausā barība suņiem
-
Veterinārie konservi suņiem
-
Sausā barība visu šķirņu un izmēru kucēniem
Atrastie zīmoli (1×)
Apakškategorija
Parametriskais filtrs
- Atsauksmes 100% 5
- Atsauksmes 80% 0
- Atsauksmes 60% 0
- Atsauksmes 40% 0
- Atsauksmes 20% 0
- Aknu mazspēja 0
- Aknu veselībai 0
- Alerģijas 0
- Apmatojuma izkrišana 2
- Apmatojuma kamoli kuņģī 8
- Atveseļošanās periodam 0
- Bez veselības traucējumiem 81
- Cistīts 0
- Diabēts 0
- Fiziska slodze 1
- Gremošanas sistēmas atbalstam 3
- Iekaisusi āda 1
- Imunitātes stiprināšanai 13
- Jutīga gremošana 7
- Jutīga āda 22
- Jutīgas locītavas 12
- Jutīgi zobi 2
- Liekais svars/Aptaukošanās 8
- Muskuļiem 15
- Mutes higiēna 4
- Nierakmeņu profilaksei 5
- Nieru darbības traucējumi 6
- Novecošanas palēnināšana 0
- Organisma detoksikācijai 0
- Pankreatīts 0
- Problēmas ar locītavām un skrimšļiem 0
- Sauss un trausls apmatojums 1
- Sirds atbalstam 3
- Spalvu augšanai 0
- Sterilizācija 3
- Stress 0
- Stress un imunitāte 1
- Svara kontrolei 1
- Urīnceļu akmeņi 0
- Vielmaiņas uzlabošanai 0
- Vāji kauli un zobi 2
- Zobakmens 4
- Zobakmens profilaksei 3
- Zobiem un kauliem 8
- Zobu aprūpei 8
- Aknas 0
- Alus raugs 0
- Augu izcelsmes olbaltumvielas 0
- Augu izcelsmes produkti 0
- Bietes 0
- Cigoriņu saknes 0
- Cūkgaļa 12
- Dzīvnieku izcelsmes produkti 0
- Dārzeņi 0
- Gaļa 5
- Glikozamīns 4
- Graudi 18
- Hondroitīns 0
- Kaltēti dārzeņi 1
- Kukaiņu olbaltumvielas 0
- Kukurūza 3
- Kvieši 2
- L-karnitīns 0
- Lasis 0
- Lašu eļļa 2
- Liellopu gaļa 0
- Minerālvielas 13
- Mājputnu gaļa 0
- Piena pulveris 0
- Pīles gaļa 1
- Rīsi 97
- Samtenes kliņģerīte 0
- Skrimšļi 0
- Tomāti 0
- Tuncis 0
- Vistas gaļa 97
- Vistu aknas 0
- Vitamīni 8
- Zirņi 0
- Zivis 1
- Konservu kārba 0
- Paciņa 0
- Pastēte 0
- Košļājams 0
- 0–100 g 0
- 101–400 g 0
- 401–800 g 0
- Jā 0
- Nē 12
- Jā 0
- Nē 8
- Bez veselības traucējumiem 8
- Diabēts 0
- Jutīga gremošana 8
- Jutīgas locītavas 0
- Jutīgi zobi un smaganas 7
- Nosliece uz lieko svaru 0
- Novājināta imunitāte 1
- Urīnceļu un nieru slimības 1
- Ādas un apmatojuma problēmas 7
- Bez alerģijām / bez īpašām vajadzībām 8
- Bez cūkgaļas 0
- Bez liellopa gaļas 0
- Bez olām 0
- Bez alerģijām / bez īpašām vajadzībām 12
- Bez liellopa gaļas 0
- Bez olām 12
- Bez sojas 0
Atlasītie filtri
Produkti uzziņai "royal canin"
Barība suņiem – Royal Canin Pug, 1,5 kg
Oriģinālā cena
19,99 €
Cena
12,98 €
Cena par 100 g: 0,9 €
Atlaide
-35 %
Barība suņiem – Royal Canin Dachshund, 0,5 kg
Oriģinālā cena
7,49 €
Cena
5,98 €
Cena par 100 g: 1,2 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Persian, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Fit, 0,4 kg
Oriģinālā cena
8,99 €
Cena
6,98 €
Cena par 100 g: 1,8 €
Atlaide
-22 %
Barība kaķēniem – Royal Canin Babycat, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Sensible, 0,4 kg
Oriģinālā cena
8,99 €
Cena
6,98 €
Cena par 100 g: 1,8 €
Atlaide
-22 %
Barība kaķēniem – Royal Canin Kitten, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Indoor, 0,4 kg
Oriģinālā cena
8,99 €
Cena
6,98 €
Cena par 100 g: 1,8 €
Atlaide
-22 %
Barība suņiem – Royal Canin Dachshund, 1,5 kg
Oriģinālā cena
19,99 €
Cena
12,98 €
Cena par 100 g: 0,9 €
Atlaide
-35 %
Barība kaķiem – Royal Canin Sphynx, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Persian, 2 kg
Oriģinālā cena
39,99 €
Cena
24,98 €
Cena par 100 g: 1,2 €
Atlaide
-37 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin Outdoor, 4 kg
Oriģinālā cena
56,99 €
Cena
37,98 €
Cena par 100 g: 1,0 €
Atlaide
-33 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība suņiem – Royal Canin SN Dachshund, 7,5 kg
Oriģinālā cena
77,99 €
Cena
48,98 €
Cena par 100 g: 0,6 €
Atlaide
-37 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kucēniem – Royal Canin Dachshund Puppy, 1,5 kg
Oriģinālā cena
20,99 €
Cena
14,98 €
Cena par 100 g: 1 €
Atlaide
-28 %
Barība suņiem – Royal Canin Cocker, 3 kg
Oriģinālā cena
30,99 €
Cena
20,98 €
Cena par 100 g: 0,7 €
Atlaide
-32 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde