Meklēšanas rezultāti vaicājumam "royal canin"
Atrastās kategorijas (3×)
-
Veterinārā sausā barība suņiem
-
Veterinārie konservi suņiem
-
Sausā barība visu šķirņu un izmēru kucēniem
Atrastie zīmoli (1×)
Apakškategorija
Parametriskais filtrs
- Atsauksmes 100% 9
- Atsauksmes 80% 0
- Atsauksmes 60% 0
- Atsauksmes 40% 0
- Atsauksmes 20% 0
- Aknu mazspēja 1
- Aknu veselībai 3
- Alerģijas 8
- Apmatojuma izkrišana 2
- Apmatojuma kamoli kuņģī 10
- Atveseļošanās periodam 3
- Bez veselības traucējumiem 98
- Cistīts 0
- Diabēts 1
- Fiziska slodze 1
- Gremošanas sistēmas atbalstam 19
- Iekaisusi āda 3
- Imunitātes stiprināšanai 16
- Jutīga gremošana 21
- Jutīga āda 27
- Jutīgas locītavas 15
- Jutīgi zobi 2
- Liekais svars/Aptaukošanās 13
- Muskuļiem 19
- Mutes higiēna 4
- Nierakmeņu profilaksei 7
- Nieru darbības traucējumi 10
- Novecošanas palēnināšana 3
- Organisma detoksikācijai 0
- Pankreatīts 2
- Problēmas ar locītavām un skrimšļiem 0
- Sauss un trausls apmatojums 1
- Sirds atbalstam 6
- Spalvu augšanai 0
- Sterilizācija 13
- Stress 0
- Stress un imunitāte 2
- Svara kontrolei 3
- Urīnceļu akmeņi 2
- Vielmaiņas uzlabošanai 0
- Vāji kauli un zobi 3
- Zobakmens 4
- Zobakmens profilaksei 4
- Zobiem un kauliem 10
- Zobu aprūpei 11
- Aknas 1
- Alus raugs 3
- Augu izcelsmes olbaltumvielas 2
- Augu izcelsmes produkti 2
- Bietes 1
- Cigoriņu saknes 0
- Cūkgaļa 22
- Dzīvnieku izcelsmes produkti 1
- Dārzeņi 1
- Gaļa 20
- Glikozamīns 7
- Graudi 22
- Hondroitīns 1
- Kaltēti dārzeņi 2
- Kukaiņu olbaltumvielas 1
- Kukurūza 30
- Kvieši 10
- L-karnitīns 0
- Lasis 1
- Lašu eļļa 3
- Liellopu gaļa 3
- Minerālvielas 20
- Mājputnu gaļa 39
- Piena pulveris 0
- Pīles gaļa 3
- Rīsi 158
- Samtenes kliņģerīte 0
- Skrimšļi 0
- Tomāti 0
- Tuncis 0
- Vistas gaļa 97
- Vistu aknas 1
- Vitamīni 18
- Zirņi 0
- Zivis 4
- Konservu kārba 0
- Paciņa 0
- Pastēte 0
- Košļājams 0
- 0–100 g 0
- 101–400 g 0
- 401–800 g 1
- Jā 0
- Nē 8
- Bez veselības traucējumiem 8
- Diabēts 0
- Jutīga gremošana 8
- Jutīgas locītavas 0
- Jutīgi zobi un smaganas 7
- Nosliece uz lieko svaru 0
- Novājināta imunitāte 1
- Urīnceļu un nieru slimības 1
- Ādas un apmatojuma problēmas 7
- Bez alerģijām / bez īpašām vajadzībām 8
- Bez cūkgaļas 0
- Bez liellopa gaļas 0
- Bez olām 0
Atlasītie filtri
Produkti uzziņai "royal canin"
Barība suņiem – Royal Canin Pug, 1,5 kg
Oriģinālā cena
19,99 €
Cena
12,98 €
Cena par 100 g: 0,9 €
Atlaide
-35 %
Barība suņiem – Royal Canin Dachshund, 0,5 kg
Oriģinālā cena
7,49 €
Cena
5,98 €
Cena par 100 g: 1,2 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Persian, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Fit, 0,4 kg
Oriģinālā cena
8,99 €
Cena
6,98 €
Cena par 100 g: 1,8 €
Atlaide
-22 %
Barība kaķēniem – Royal Canin Babycat, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Sensible, 0,4 kg
Oriģinālā cena
8,99 €
Cena
6,98 €
Cena par 100 g: 1,8 €
Atlaide
-22 %
Barība kaķēniem – Royal Canin Kitten, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Indoor, 0,4 kg
Oriģinālā cena
8,99 €
Cena
6,98 €
Cena par 100 g: 1,8 €
Atlaide
-22 %
Barība suņiem – Royal Canin Dachshund, 1,5 kg
Oriģinālā cena
19,99 €
Cena
12,98 €
Cena par 100 g: 0,9 €
Atlaide
-35 %
Barība kaķiem – Royal Canin Sphynx, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Persian, 2 kg
Oriģinālā cena
39,99 €
Cena
24,98 €
Cena par 100 g: 1,2 €
Atlaide
-37 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin Outdoor, 4 kg
Oriģinālā cena
56,99 €
Cena
37,98 €
Cena par 100 g: 1,0 €
Atlaide
-33 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin Siamese, 10 kg
Oriģinālā cena
139 €
Cena
81,98 €
Cena par 100 g: 0,8 €
Atlaide
-41 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība suņiem – Royal Canin SN Dachshund, 7,5 kg
Oriģinālā cena
77,99 €
Cena
48,98 €
Cena par 100 g: 0,6 €
Atlaide
-37 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kucēniem – Royal Canin Dachshund Puppy, 1,5 kg
Oriģinālā cena
20,99 €
Cena
14,98 €
Cena par 100 g: 1 €
Atlaide
-28 %