Meklēšanas rezultāti vaicājumam "royal canin"
Atrastās kategorijas (3×)
-
Veterinārā sausā barība suņiem
-
Veterinārie konservi suņiem
-
Sausā barība visu šķirņu un izmēru kucēniem
Atrastie zīmoli (1×)
Apakškategorija
Parametriskais filtrs
- Atsauksmes 100% 8
- Atsauksmes 80% 0
- Atsauksmes 60% 0
- Atsauksmes 40% 0
- Atsauksmes 20% 0
- Aknu mazspēja 1
- Aknu veselībai 1
- Alerģijas 4
- Apmatojuma izkrišana 0
- Apmatojuma kamoli kuņģī 4
- Atveseļošanās periodam 0
- Bez veselības traucējumiem 59
- Cistīts 0
- Diabēts 0
- Fiziska slodze 2
- Gremošanas sistēmas atbalstam 6
- Iekaisusi āda 2
- Imunitātes stiprināšanai 2
- Jutīga gremošana 6
- Jutīga āda 3
- Jutīgas locītavas 10
- Jutīgi zobi 1
- Liekais svars/Aptaukošanās 18
- Muskuļiem 7
- Mutes higiēna 1
- Nierakmeņu profilaksei 0
- Nieru darbības traucējumi 5
- Novecošanas palēnināšana 16
- Organisma detoksikācijai 1
- Pankreatīts 0
- Problēmas ar locītavām un skrimšļiem 0
- Sauss un trausls apmatojums 0
- Sirds atbalstam 1
- Spalvu augšanai 0
- Sterilizācija 20
- Stress 0
- Stress un imunitāte 0
- Svara kontrolei 6
- Urīnceļu akmeņi 1
- Vielmaiņas uzlabošanai 0
- Vāji kauli un zobi 4
- Zobakmens 3
- Zobakmens profilaksei 2
- Zobiem un kauliem 9
- Zobu aprūpei 5
- Aknas 0
- Alus raugs 8
- Augu izcelsmes olbaltumvielas 0
- Augu izcelsmes produkti 2
- Bietes 2
- Cigoriņu saknes 1
- Cūkgaļa 6
- Dzīvnieku izcelsmes produkti 1
- Dārzeņi 2
- Gaļa 7
- Glikozamīns 4
- Graudi 3
- Hondroitīns 0
- Kaltēti dārzeņi 0
- Kukaiņu olbaltumvielas 0
- Kukurūza 96
- Kvieši 29
- L-karnitīns 0
- Lasis 0
- Lašu eļļa 1
- Liellopu gaļa 2
- Minerālvielas 19
- Mājputnu gaļa 44
- Piena pulveris 0
- Pīles gaļa 0
- Rīsi 30
- Samtenes kliņģerīte 1
- Skrimšļi 1
- Tomāti 5
- Tuncis 0
- Vistas gaļa 44
- Vistu aknas 1
- Vitamīni 10
- Zirņi 0
- Zivis 0
- Konservu kārba 0
- Paciņa 1
- Pastēte 0
- Košļājams 0
- 0–100 g 1
- 101–400 g 0
- 401–800 g 1
- Bez veselības traucējumiem 6
- Diabēts 0
- Jutīga gremošana 5
- Jutīgas locītavas 1
- Jutīgi zobi un smaganas 5
- Nosliece uz lieko svaru 1
- Novājināta imunitāte 0
- Urīnceļu un nieru slimības 0
- Ādas un apmatojuma problēmas 5
- Acu jutīgums 1
- Bez veselības traucējumiem 12
- Jutīga gremošana 8
- Jutīga gremošana 8
- Jutīgas locītavas 0
- Jutīgi zobi un smaganas 0
- Matu kamoli (bezoāri) 1
- Nosliece uz lieko svaru 9
- Novājināta imunitāte 5
- Sirds un asinsvadu slimības 0
- Urīnceļu un nieru slimības 10
- Ādas un apmatojuma problēmas 6
Atlasītie filtri
Produkti uzziņai "royal canin"
Veterinārā barība kaķiem – Royal Canin Neutered Satiety Balance Cat, 3,5 kg
Oriģinālā cena
48,99 €
Cena
34,98 €
Atlaide
-28 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība suņiem senioriem – Royal Canin Maxi adult 5+, 15 kg
Oriģinālā cena
109,99 €
Cena
66,98 €
Cena par 100 g: 0,4 €
Atlaide
-39 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Veterinārā barība kaķiem – Royal Canin Gastrointestinal Moderate Calorie Cat, 2 kg
Oriģinālā cena
40,99 €
Cena
27,98 €
Cena par 100 g: 1,4 €
Atlaide
-31 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Veterinārā barība suņiem – Royal Canin Neutered Adult Small Dog, 8 kg
Oriģinālā cena
79,99 €
Cena
55,98 €
Cena par 100 g: 0,7 €
Atlaide
-30 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Veterinārā barība suņiem – Royal Canin Gastrointestinal Low Fat Dog, 12 kg
Oriģinālā cena
129 €
Cena
87,98 €
Cena par 100 g: 0,7 €
Atlaide
-31 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Veterinārā barība suņiem – Royal Canin Satiety Weight Management Small Dog, 3 kg
Oriģinālā cena
42,99 €
Cena
29,98 €
Cena par 100 g: 1 €
Atlaide
-30 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin Siamese, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Indoor +7, 3,5 kg
Oriģinālā cena
54,99 €
Cena
39,98 €
Cena par 100 g: 1,1 €
Atlaide
-27 %
Nav pieejams
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin Ageing 15+, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Nav pieejams
Barība kaķiem – Royal Canin Indoor +7, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Ageing 15+, 2 kg
Oriģinālā cena
38,99 €
Cena
24,98 €
Cena par 100 g: 1,2 €
Atlaide
-35 %
Nav pieejams
Bezmaksas piegāde
Veterinārie konservi suņiem – Royal Canin Cardiac Dog, 410 g
Oriģinālā cena
5,99 €
Cena
4,98 €
Cena par 100 g: 1,2 €
Atlaide
-16 %
Nav pieejams
Barība kaķiem – Royal Canin Ageing 15+, 4 kg
Oriģinālā cena
64,99 €
Cena
45,98 €
Cena par 100 g: 1,2 €
Atlaide
-29 %
Nav pieejams
Bezmaksas piegāde
Veterinārā barība suņiem – Royal Canin Dental Small Dog, 1,5 kg
Oriģinālā cena
19,99 €
Cena
13,98 €
Cena par 100 g: 0,9 €
Atlaide
-30 %
Nav pieejams
Veterinārā barība suņiem – Royal Canin Anallergenic Dog, 3 kg
Oriģinālā cena
46,99 €
Cena
32,98 €
Cena par 100 g: 1,1 €
Atlaide
-29 %
Nav pieejams
Bezmaksas piegāde