Meklēšanas rezultāti vaicājumam "royal canin"
Atrastās kategorijas (3×)
-
Veterinārā sausā barība suņiem
-
Veterinārie konservi suņiem
-
Sausā barība visu šķirņu un izmēru kucēniem
Atrastie zīmoli (1×)
Apakškategorija
Parametriskais filtrs
- Atsauksmes 100% 1
- Atsauksmes 80% 0
- Atsauksmes 60% 0
- Atsauksmes 40% 0
- Atsauksmes 20% 0
- Aknu mazspēja 0
- Aknu veselībai 0
- Alerģijas 0
- Apmatojuma izkrišana 0
- Apmatojuma kamoli kuņģī 0
- Atveseļošanās periodam 0
- Bez veselības traucējumiem 25
- Cistīts 0
- Diabēts 0
- Fiziska slodze 0
- Gremošanas sistēmas atbalstam 0
- Iekaisusi āda 0
- Imunitātes stiprināšanai 7
- Jutīga gremošana 0
- Jutīga āda 1
- Jutīgas locītavas 10
- Jutīgi zobi 0
- Liekais svars/Aptaukošanās 2
- Muskuļiem 27
- Mutes higiēna 2
- Nierakmeņu profilaksei 0
- Nieru darbības traucējumi 0
- Novecošanas palēnināšana 0
- Organisma detoksikācijai 0
- Pankreatīts 0
- Problēmas ar locītavām un skrimšļiem 0
- Sauss un trausls apmatojums 0
- Sirds atbalstam 3
- Spalvu augšanai 0
- Sterilizācija 0
- Stress 0
- Stress un imunitāte 0
- Svara kontrolei 0
- Urīnceļu akmeņi 0
- Vielmaiņas uzlabošanai 0
- Vāji kauli un zobi 2
- Zobakmens 0
- Zobakmens profilaksei 0
- Zobiem un kauliem 10
- Zobu aprūpei 8
- Aknas 0
- Alus raugs 0
- Augu izcelsmes olbaltumvielas 0
- Augu izcelsmes produkti 0
- Bietes 0
- Cigoriņu saknes 0
- Cūkgaļa 0
- Dzīvnieku izcelsmes produkti 0
- Dārzeņi 0
- Gaļa 3
- Glikozamīns 5
- Graudi 10
- Hondroitīns 1
- Kaltēti dārzeņi 0
- Kukaiņu olbaltumvielas 0
- Kukurūza 7
- Kvieši 0
- L-karnitīns 0
- Lasis 0
- Lašu eļļa 0
- Liellopu gaļa 0
- Minerālvielas 8
- Mājputnu gaļa 4
- Piena pulveris 0
- Pīles gaļa 0
- Rīsi 19
- Samtenes kliņģerīte 0
- Skrimšļi 0
- Tomāti 1
- Tuncis 0
- Vistas gaļa 22
- Vistu aknas 0
- Vitamīni 3
- Zirņi 0
- Zivis 1
- Konservu kārba 0
- Paciņa 2
- Pastēte 0
- Košļājams 0
- 0–100 g 2
- 101–400 g 0
- 401–800 g 0
- Jā 0
- Nē 2
- Jā 0
- Nē 0
- Bez veselības traucējumiem 0
- Diabēts 0
- Jutīga gremošana 0
- Jutīgas locītavas 0
- Jutīgi zobi un smaganas 0
- Nosliece uz lieko svaru 0
- Novājināta imunitāte 0
- Urīnceļu un nieru slimības 0
- Ādas un apmatojuma problēmas 0
- Bez alerģijām / bez īpašām vajadzībām 0
- Bez cūkgaļas 0
- Bez liellopa gaļas 0
- Bez olām 0
- Augsta aktivitāte 0
- Zema aktivitāte 0
- Vidēja aktivitāte 0
- Acu jutīgums 0
- Bez veselības traucējumiem 2
- Jutīga gremošana 0
- Jutīga gremošana 0
- Jutīgas locītavas 2
- Jutīgi zobi un smaganas 2
- Matu kamoli (bezoāri) 0
- Nosliece uz lieko svaru 0
- Novājināta imunitāte 0
- Sirds un asinsvadu slimības 2
- Urīnceļu un nieru slimības 0
- Ādas un apmatojuma problēmas 2
- Bez alerģijām / bez īpašām vajadzībām 2
- Bez liellopa gaļas 0
- Bez olām 2
- Bez sojas 0
- e-veikala cena 14
- Jaunumi! 0
- Royal Canin Karalisks piedāvājums 22
- Dino Zoo dod pieci 22
- Mēneša piedāvājumi 22
- Ārstnieciskā barība – Izdevīgi! 0
Atlasītie filtri
Produkti uzziņai "royal canin"
Barība suņiem – Royal Canin SN Dachshund, 7,5 kg
Oriģinālā cena
77,99 €
Cena
48,98 €
Cena par 100 g: 0,6 €
Atlaide
-37 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin Outdoor, 4 kg
Oriģinālā cena
56,99 €
Cena
37,98 €
Cena par 100 g: 1,0 €
Atlaide
-33 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin Siamese, 10 kg
Oriģinālā cena
139 €
Cena
81,98 €
Cena par 100 g: 0,8 €
Atlaide
-41 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin Maine Coon, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība suņiem – Royal Canin Boxer, 12 kg
Oriģinālā cena
96,99 €
Cena
61,98 €
Cena par 100 g: 0,5 €
Atlaide
-36 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin Bengal, 2 kg
Oriģinālā cena
39,99 €
Cena
24,98 €
Cena par 100 g: 1,2 €
Atlaide
-37 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin British Shorthair, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin British Shorthair, 4 kg
Oriģinālā cena
64,99 €
Cena
42,98 €
Cena par 100 g: 1,1 €
Atlaide
-33 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība suņiem – Royal Canin Labrador Retriever, 3 kg
Oriģinālā cena
30,99 €
Cena
20,98 €
Cena par 100 g: 0,7 €
Atlaide
-32 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin British Shorthair, 2 kg
Oriģinālā cena
39,99 €
Cena
24,98 €
Cena par 100 g: 1,2 €
Atlaide
-37 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķēniem – Royal Canin Kitten British Shorthair, 0,4 kg
Oriģinālā cena
10,99 €
Cena
8,98 €
Cena par 100 g: 2,2 €
Atlaide
-18 %
Barība suņiem – Royal Canin SN Rottweiler, 12 kg
Oriģinālā cena
91,99 €
Cena
59,98 €
Cena par 100 g: 0,5 €
Atlaide
-34 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin Feline Outdoor, 2 kg
Oriģinālā cena
33,99 €
Cena
21,98 €
Cena par 100 g: 1,1 €
Atlaide
-35 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Konservi kaķiem – Royal Canin Maine Coon, 85 g
Oriģinālā cena
1,99 €
Cena
1,68 €
Atlaide
-15 %
Konservi kaķiem – Royal Canin British Shorthair, 85 g
Oriģinālā cena
1,99 €
Cena
1,68 €
Atlaide
-15 %