Meklēšanas rezultāti vaicājumam "royal canin"
Atrastās kategorijas (3×)
-
Veterinārā sausā barība suņiem
-
Veterinārie konservi suņiem
-
Sausā barība visu šķirņu un izmēru kucēniem
Atrastie zīmoli (1×)
Apakškategorija
Parametriskais filtrs
- Atsauksmes 100% 12
- Atsauksmes 80% 1
- Atsauksmes 60% 0
- Atsauksmes 40% 0
- Atsauksmes 20% 0
- Aknu mazspēja 0
- Aknu veselībai 0
- Alerģijas 0
- Apmatojuma izkrišana 2
- Apmatojuma kamoli kuņģī 12
- Atveseļošanās periodam 0
- Bez veselības traucējumiem 123
- Cistīts 0
- Diabēts 0
- Fiziska slodze 1
- Gremošanas sistēmas atbalstam 2
- Iekaisusi āda 1
- Imunitātes stiprināšanai 15
- Jutīga gremošana 6
- Jutīga āda 24
- Jutīgas locītavas 20
- Jutīgi zobi 0
- Liekais svars/Aptaukošanās 16
- Muskuļiem 22
- Mutes higiēna 4
- Nierakmeņu profilaksei 1
- Nieru darbības traucējumi 4
- Novecošanas palēnināšana 5
- Organisma detoksikācijai 0
- Pankreatīts 0
- Problēmas ar locītavām un skrimšļiem 0
- Sauss un trausls apmatojums 1
- Sirds atbalstam 4
- Spalvu augšanai 0
- Sterilizācija 9
- Stress 0
- Stress un imunitāte 1
- Svara kontrolei 1
- Urīnceļu akmeņi 0
- Vielmaiņas uzlabošanai 0
- Vāji kauli un zobi 2
- Zobakmens 2
- Zobakmens profilaksei 0
- Zobiem un kauliem 17
- Zobu aprūpei 10
- Aknas 0
- Alus raugs 0
- Augu izcelsmes olbaltumvielas 0
- Augu izcelsmes produkti 0
- Bietes 0
- Cigoriņu saknes 0
- Cūkgaļa 12
- Dzīvnieku izcelsmes produkti 0
- Dārzeņi 0
- Gaļa 3
- Glikozamīns 7
- Graudi 19
- Hondroitīns 0
- Kaltēti dārzeņi 0
- Kukaiņu olbaltumvielas 0
- Kukurūza 38
- Kvieši 1
- L-karnitīns 0
- Lasis 0
- Lašu eļļa 0
- Liellopu gaļa 0
- Minerālvielas 12
- Mājputnu gaļa 0
- Piena pulveris 0
- Pīles gaļa 0
- Rīsi 85
- Samtenes kliņģerīte 0
- Skrimšļi 0
- Tomāti 0
- Tuncis 0
- Vistas gaļa 137
- Vistu aknas 1
- Vitamīni 6
- Zirņi 0
- Zivis 1
- Konservu kārba 0
- Paciņa 6
- Pastēte 0
- Košļājams 0
- 0–100 g 6
- 101–400 g 0
- 401–800 g 0
- Bez alerģijām / bez īpašām vajadzībām 13
- Bez cūkgaļas 0
- Bez liellopa gaļas 0
- Bez olām 0
- Bez alerģijām / bez īpašām vajadzībām 17
- Bez liellopa gaļas 0
- Bez olām 17
- Bez sojas 0
- e-veikala cena 54
- Jaunumi! 1
- Royal Canin Karalisks piedāvājums 102
- Dino Zoo dod pieci 102
- Mēneša piedāvājumi 102
- Ārstnieciskā barība – Izdevīgi! 0
Atlasītie filtri
Produkti uzziņai "royal canin"
Barība suņiem – Royal Canin Pug, 1,5 kg
Oriģinālā cena
19,99 €
Cena
12,98 €
Cena par 100 g: 0,9 €
Atlaide
-35 %
Barība suņiem – Royal Canin Poodle, 1,5 kg
Oriģinālā cena
19,99 €
Cena
12,98 €
Cena par 100 g: 0,9 €
Atlaide
-35 %
Barība suņiem – Royal Canin Chihuahua, 1,5 kg
Oriģinālā cena
21,99 €
Cena
13,98 €
Cena par 100 g: 0,9 €
Atlaide
-36 %
Barība suņiem – Royal Canin Dachshund, 0,5 kg
Oriģinālā cena
7,49 €
Cena
5,98 €
Cena par 100 g: 1,2 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Fit, 0,4 kg
Oriģinālā cena
8,99 €
Cena
6,98 €
Cena par 100 g: 1,8 €
Atlaide
-22 %
Barība kaķiem – Royal Canin Persian, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķēniem – Royal Canin Babycat, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Sensible, 0,4 kg
Oriģinālā cena
8,99 €
Cena
6,98 €
Cena par 100 g: 1,8 €
Atlaide
-22 %
Barība suņiem – Royal Canin Maltese, 1,5 kg
Oriģinālā cena
20,99 €
Cena
13,98 €
Cena par 100 g: 0,9 €
Atlaide
-33 %
Barība kaķēniem – Royal Canin Kitten, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Indoor, 0,4 kg
Oriģinālā cena
8,99 €
Cena
6,98 €
Cena par 100 g: 1,8 €
Atlaide
-22 %
Barība kaķiem – Royal Canin Sterilised, 0,4 kg
Oriģinālā cena
8,99 €
Cena
6,98 €
Cena par 100 g: 1,8 €
Atlaide
-22 %
Barība suņiem – Royal Canin Dachshund, 1,5 kg
Oriģinālā cena
19,99 €
Cena
12,98 €
Cena par 100 g: 0,9 €
Atlaide
-35 %
Barība kaķiem – Royal Canin Sphynx, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība suņiem – Royal Canin Chihuahua, 0,5 kg
Oriģinālā cena
7,99 €
Cena
5,98 €
Cena par 100 g: 1,2 €
Atlaide
-25 %