Meklēšanas rezultāti vaicājumam "royal canin"
Atrastās kategorijas (3×)
-
Veterinārā sausā barība suņiem
-
Veterinārie konservi suņiem
-
Sausā barība visu šķirņu un izmēru kucēniem
Atrastie zīmoli (1×)
Apakškategorija
Parametriskais filtrs
- Atsauksmes 100% 5
- Atsauksmes 80% 0
- Atsauksmes 60% 0
- Atsauksmes 40% 0
- Atsauksmes 20% 0
- Aknu mazspēja 0
- Aknu veselībai 0
- Alerģijas 3
- Apmatojuma izkrišana 0
- Apmatojuma kamoli kuņģī 1
- Atveseļošanās periodam 0
- Bez veselības traucējumiem 48
- Cistīts 0
- Diabēts 0
- Fiziska slodze 0
- Gremošanas sistēmas atbalstam 4
- Iekaisusi āda 0
- Imunitātes stiprināšanai 0
- Jutīga gremošana 5
- Jutīga āda 7
- Jutīgas locītavas 2
- Jutīgi zobi 0
- Liekais svars/Aptaukošanās 6
- Muskuļiem 4
- Mutes higiēna 3
- Nierakmeņu profilaksei 0
- Nieru darbības traucējumi 0
- Novecošanas palēnināšana 10
- Organisma detoksikācijai 0
- Pankreatīts 0
- Problēmas ar locītavām un skrimšļiem 0
- Sauss un trausls apmatojums 0
- Sirds atbalstam 1
- Spalvu augšanai 1
- Sterilizācija 12
- Stress 3
- Stress un imunitāte 3
- Svara kontrolei 2
- Urīnceļu akmeņi 2
- Vielmaiņas uzlabošanai 0
- Vāji kauli un zobi 3
- Zobakmens 2
- Zobakmens profilaksei 1
- Zobiem un kauliem 3
- Zobu aprūpei 2
- Aknas 0
- Alus raugs 8
- Augu izcelsmes olbaltumvielas 1
- Augu izcelsmes produkti 0
- Bietes 0
- Cigoriņu saknes 0
- Cūkgaļa 4
- Dzīvnieku izcelsmes produkti 0
- Dārzeņi 0
- Gaļa 0
- Glikozamīns 2
- Graudi 2
- Hondroitīns 1
- Kaltēti dārzeņi 0
- Kukaiņu olbaltumvielas 0
- Kukurūza 28
- Kvieši 18
- L-karnitīns 0
- Lasis 0
- Lašu eļļa 0
- Liellopu gaļa 0
- Minerālvielas 10
- Mājputnu gaļa 74
- Piena pulveris 0
- Pīles gaļa 0
- Rīsi 16
- Samtenes kliņģerīte 1
- Skrimšļi 1
- Tomāti 5
- Tuncis 0
- Vistas gaļa 0
- Vistu aknas 0
- Vitamīni 2
- Zirņi 0
- Zivis 2
- Košļājams 0
- 0–100 g 4
- 101–400 g 0
- 401–800 g 0
- Bez veselības traucējumiem 2
- Diabēts 0
- Jutīga gremošana 1
- Jutīgas locītavas 1
- Jutīgi zobi un smaganas 0
- Nosliece uz lieko svaru 1
- Novājināta imunitāte 0
- Urīnceļu un nieru slimības 0
- Ādas un apmatojuma problēmas 0
- Acu jutīgums 1
- Bez veselības traucējumiem 7
- Jutīga gremošana 7
- Jutīga gremošana 7
- Jutīgas locītavas 0
- Jutīgi zobi un smaganas 0
- Matu kamoli (bezoāri) 0
- Nosliece uz lieko svaru 5
- Novājināta imunitāte 5
- Sirds un asinsvadu slimības 0
- Urīnceļu un nieru slimības 5
- Ādas un apmatojuma problēmas 5
- e-veikala cena 24
- Jaunumi! 0
- Royal Canin Karalisks piedāvājums 59
- Dino Zoo dod pieci 59
- Mēneša piedāvājumi 59
- Ārstnieciskā barība – Izdevīgi! 0
Atlasītie filtri
Produkti uzziņai "royal canin"
Barība suņiem – Royal Canin Maltese, 0,5 kg
Oriģinālā cena
7,99 €
Cena
5,98 €
Cena par 100 g: 1,2 €
Atlaide
-25 %
Barība suņiem – Royal Canin Pomeranian, 1,5 kg
Oriģinālā cena
20,99 €
Cena
14,98 €
Cena par 100 g: 1 €
Atlaide
-28 %
Barība suņiem – Royal Canin Pomeranian, 0,5 kg
Oriģinālā cena
7,99 €
Cena
5,98 €
Cena par 100 g: 1,2 €
Atlaide
-25 %
Barība kaķiem – Royal Canin Siamese, 10 kg
Oriģinālā cena
139 €
Cena
81,98 €
Cena par 100 g: 0,8 €
Atlaide
-41 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin Ageing 11+, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Siamese, 2 kg
Oriģinālā cena
39,99 €
Cena
24,98 €
Cena par 100 g: 1,2 €
Atlaide
-37 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin Digestive Care, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība suņiem – Royal Canin Boxer, 12 kg
Oriģinālā cena
96,99 €
Cena
61,98 €
Cena par 100 g: 0,5 €
Atlaide
-36 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin Fussy Exigent, 0,4 kg
Oriģinālā cena
8,99 €
Cena
6,98 €
Cena par 100 g: 1,8 €
Atlaide
-22 %
Barība kaķiem – Royal Canin Oral Care, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Konservi suņiem – Royal Canin Pomeranian, 85 g
Oriģinālā cena
1,49 €
Cena
1,24 €
Atlaide
-16 %
Barība kaķiem – Royal Canin Urinary Care, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Oral Care, 1,5 kg
Oriģinālā cena
29,99 €
Cena
20,98 €
Cena par 100 g: 1,4 €
Atlaide
-30 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin Oral Care, 8 kg
Oriģinālā cena
115 €
Cena
73,98 €
Cena par 100 g: 0,9 €
Atlaide
-35 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin Ageing 11+, 2 kg
Oriģinālā cena
37,99 €
Cena
24,98 €
Cena par 100 g: 1,2 €
Atlaide
-34 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde