Meklēšanas rezultāti vaicājumam "royal canin"
Atrastās kategorijas (3×)
-
Veterinārā sausā barība suņiem
-
Veterinārie konservi suņiem
-
Sausā barība visu šķirņu un izmēru kucēniem
Atrastie zīmoli (1×)
Apakškategorija
Parametriskais filtrs
- Atsauksmes 100% 7
- Atsauksmes 80% 0
- Atsauksmes 60% 0
- Atsauksmes 40% 0
- Atsauksmes 20% 0
- Miniatūrs 0
- Mazs 0
- Vidējs 0
- Liels 0
- Milzīgs 0
-
Kucēns
-
Pieaudzis
-
Seniors
- Aknu mazspēja 0
- Aknu veselībai 1
- Alerģijas 3
- Apmatojuma izkrišana 2
- Apmatojuma kamoli kuņģī 10
- Atveseļošanās periodam 1
- Bez veselības traucējumiem 42
- Cistīts 0
- Diabēts 0
- Fiziska slodze 0
- Gremošanas sistēmas atbalstam 10
- Iekaisusi āda 3
- Imunitātes stiprināšanai 2
- Jutīga gremošana 15
- Jutīga āda 15
- Jutīgas locītavas 8
- Jutīgi zobi 0
- Liekais svars/Aptaukošanās 10
- Muskuļiem 10
- Mutes higiēna 4
- Nierakmeņu profilaksei 5
- Nieru darbības traucējumi 9
- Novecošanas palēnināšana 0
- Organisma detoksikācijai 0
- Pankreatīts 1
- Problēmas ar locītavām un skrimšļiem 0
- Sauss un trausls apmatojums 1
- Sirds atbalstam 3
- Spalvu augšanai 0
- Sterilizācija 8
- Stress 0
- Stress un imunitāte 0
- Svara kontrolei 2
- Urīnceļu akmeņi 1
- Vielmaiņas uzlabošanai 0
- Vāji kauli un zobi 0
- Zobakmens 1
- Zobakmens profilaksei 0
- Zobiem un kauliem 4
- Zobu aprūpei 4
- Aknas 1
- Alus raugs 3
- Augu izcelsmes olbaltumvielas 2
- Augu izcelsmes produkti 0
- Bietes 0
- Cigoriņu saknes 0
- Cūkgaļa 9
- Dzīvnieku izcelsmes produkti 0
- Dārzeņi 0
- Gaļa 12
- Glikozamīns 2
- Graudi 15
- Hondroitīns 1
- Kaltēti dārzeņi 2
- Kukaiņu olbaltumvielas 0
- Kukurūza 12
- Kvieši 7
- L-karnitīns 0
- Lasis 0
- Lašu eļļa 2
- Liellopu gaļa 0
- Minerālvielas 11
- Mājputnu gaļa 21
- Piena pulveris 0
- Pīles gaļa 3
- Rīsi 78
- Samtenes kliņģerīte 0
- Skrimšļi 0
- Tomāti 0
- Tuncis 0
- Vistas gaļa 47
- Vistu aknas 0
- Vitamīni 8
- Zirņi 0
- Zivis 3
- Konservu kārba 0
- Paciņa 0
- Pastēte 0
- Košļājams 0
- 0–100 g 0
- 101–400 g 0
- 401–800 g 0
- Jā 0
- Nē 0
- Bez veselības traucējumiem 0
- Diabēts 0
- Jutīga gremošana 0
- Jutīgas locītavas 0
- Jutīgi zobi un smaganas 0
- Nosliece uz lieko svaru 0
- Novājināta imunitāte 0
- Urīnceļu un nieru slimības 0
- Ādas un apmatojuma problēmas 0
- Bez alerģijām / bez īpašām vajadzībām 0
- Bez cūkgaļas 0
- Bez liellopa gaļas 0
- Bez olām 0
- Augsta aktivitāte 0
- Zema aktivitāte 0
- Vidēja aktivitāte 0
Atlasītie filtri
Produkti uzziņai "royal canin"
Barība kaķiem – Royal Canin Persian, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Fit, 0,4 kg
Oriģinālā cena
8,99 €
Cena
6,98 €
Cena par 100 g: 1,8 €
Atlaide
-22 %
Barība kaķiem – Royal Canin Sensible, 0,4 kg
Oriģinālā cena
8,99 €
Cena
6,98 €
Cena par 100 g: 1,8 €
Atlaide
-22 %
Barība kaķiem – Royal Canin Indoor, 0,4 kg
Oriģinālā cena
8,99 €
Cena
6,98 €
Cena par 100 g: 1,8 €
Atlaide
-22 %
Barība kaķiem – Royal Canin Sphynx, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Persian, 2 kg
Oriģinālā cena
39,99 €
Cena
24,98 €
Cena par 100 g: 1,2 €
Atlaide
-37 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin Outdoor, 4 kg
Oriģinālā cena
56,99 €
Cena
37,98 €
Cena par 100 g: 1,0 €
Atlaide
-33 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin Siamese, 10 kg
Oriģinālā cena
139 €
Cena
81,98 €
Cena par 100 g: 0,8 €
Atlaide
-41 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin Indoor, 10 kg
Oriģinālā cena
119 €
Cena
69,98 €
Cena par 100 g: 0,7 €
Atlaide
-41 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin Indoor, 2 kg
Oriģinālā cena
33,99 €
Cena
21,98 €
Cena par 100 g: 1,1 €
Atlaide
-35 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin Maine Coon, 0,4 kg
Oriģinālā cena
9,99 €
Cena
7,98 €
Cena par 100 g: 2,0 €
Atlaide
-20 %
Barība kaķiem – Royal Canin Sphynx, 2 kg
Oriģinālā cena
39,99 €
Cena
24,98 €
Cena par 100 g: 1,2 €
Atlaide
-37 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķēniem – Royal Canin Babycat, 4 kg
Oriģinālā cena
64,99 €
Cena
41,98 €
Cena par 100 g: 1,0 €
Atlaide
-35 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin Sensible, 4 kg
Oriģinālā cena
55,99 €
Cena
36,98 €
Cena par 100 g: 0,9 €
Atlaide
-33 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde
Barība kaķiem – Royal Canin Persian, 10 kg
Oriģinālā cena
139 €
Cena
81,98 €
Cena par 100 g: 0,8 €
Atlaide
-41 %
Noliktavā
Bezmaksas piegāde