Darba dienās - 09:00 - 18:00
/ DINO ZOO / e-veikala pasūtījumu piegāde

e-veikala pasūtījumu piegāde

DINO ZOO e-veikals piedāvā iegādāties preces un saņemt savu pasūtījumu bez maksas- DINO ZOO PASAULE, Krasta ielā 52, Rīgā.

Ierodies pēc sava pasūtījuma kopā ar savu mīluli un apskati Baltijā lielāko centru dzīvniekiem un viņu cilvēkiem! DINO ZOO PASAULE darba laiks katru dienu no 10:00-21:00

LIELVEIKALS, APTIEKA, FRIZĒTAVA, ARĒNA, KONFERENČU ZĀLE- viss vienā vietā DINO ZOO PASAULE

 

DINO ZOO veikalos ir iespējams veikt preču rezervāciju. Rezervēt - nozīmē, ka prece jau ir veikalā un pieejama uzreiz, bet droši uz veikalu pēc sava pasūtījuma var doties, pēc info SMS saņemšanas, ka pasūtījums ir sagatavots. Šobrīd šāda iespēja ir pieejama 44 DINO ZOO veikalos. Ja izvēlētajā veikalā nav Tevis izvēlētās preces (to nav iespējams rezervēt) tad mēs šo preci BEZ MAKSAS piegādāsim 1-7 dienu laikā uz izvēlēto veikalu.

Preces tiek rezervētas 3 darba dienas.

Apmaksu var veikt veikalā- preci saņemot- skaidrā naudā vai ar karti (VISA, Mastercard, Maestro) 

Uzrādot Zelta klienta karti- saņemsi Zelta kartes priekšrocības- 3% uzkrājumu par pirkumu virs 3 eur, vai varēsi izmantot savu atlaides uzkrājumu līdz -15%.  *Atlaides nesummējas

 

DPD - piegāde ar kurjeru, līdz pašām durvīm. Iedomājies, ka nu Tavam mīlulim viss nepieciešamais ir pieejams ar piegādi uz mājām, ofisu, vai vasarnīcu.

Ja pasūtījums, būs lielāks par 24.99 € par piegādi nebūs jāmaksā- tā būs BEZMAKSAS. 

Pie kurjera ir iespējams arī norēķināties par pasūtījumu skaidrā naudā vai ar maksājumu karti. Pirms piegādes saņemsi uz savu telefona numuru īsziņu, kur būs vēlreiz viss piegādes info.

 

CIRCLE K DUS – saņem savu DINO ZOO pasūtījumu kādā no 50 CIRCLE K DUS visā Latvijā. Circle K DUS var saņemt sūtījumus 24 stundas, septiņas dienas nedēļā. Par pasūtījuma piegādi CIRCLE K DUS saņemsi sms- e-aicinājumu. Ņem vērā, ka Circle K DUS var saņemt sūtījumus svarā līdz 10 kg. Sūtījumu var izņemt 10 dienu laikā.

 Ja pasūtījums, būs lielāks par 24.99 € par piegādi nebūs jāmaksā- tā būs BEZMAKSAS.  

 

LATVIJAS PASTS - saņem savu DINO ZOO pasūtījumu, kādā no 539 Latvijas Pasta nodaļām. Par pasūtījuma piegādi Pasta nodaļā saņemsi sms- e-aicinājumu un varēsi doties uz Pasta nodaļu. Ņem vērā, ka saņemt pasta nodaļā var preces ar kopējo svaru līdz 30 kg.

Ja pasūtījums, būs lielāks par 24.99 € par piegādi uz Latvijas Pasta nodaļu nebūs jāmaksā - tā būs BEZMAKSAS. 

 

OMNIVA- kurš gan nezin oranžos skapjus, kas ir pārņēmuši visu Latviju- 106 Pakomāti visā Latvijā, kas ir pieejami 7 dienas nedēļā, 24 stundas dienā?

Omniva pakomāta ir iespējams saņemt sūtījumus ar kopējo sūtījuma svaru līdz 30 kg, un sūtījuma izmēri nepārsniedz 39 x 38 x 64 cm

Ja pasūtījums, būs lielāks par 24.99 € par piegādi uz Omniva pakomātu nebūs jāmaksā - BEZMAKSAS piegāde.