P.-Pk.10:00-20:00, S.,Sv. 10:00-16:00
/ Jaunumi
Raksti un jaunumi
 • Jūlijā zobu higiēnas pakalpojumiem 20% atlaide!

  4. 7. 2018
  Suņiem un kaķiem mutes veselības stāvokļa pārbaudi pie veterinārārsta jānodrošina vismaz reizi gadā, jo statistika ir diezgan bēdīga – sasniedzot 3 gadu vecumu aptuveni 80% dzīvnieku novēro mutes dobuma saslimšanas.   
  Lasīt visu rakstu
 • Jūnijā laboratoriskās diagnostikas izmeklējumiem 20% atlaide

  30. 5. 2018
  Laboratoriskā diagnostika sniedz precīzu informāciju par orgānu funkcionālo stāvokli, kas apslēptas saslimšanas ļauj diagnosticēt pirms klīnisko izpausmju parādīšanās, tadēļ asins laboratorisko diagnostiku ieteicams veikt jebkuram dzīvniekam reizi gadā.
  Lasīt visu rakstu
 • Maijā veterinārajām konsultācijām 20% atlaide!

  3. 5. 2018
  Maijā veterinārajām konsultācijām 20% atlaide! Profilaktiski ārsta apmeklējumi ir nepieciešami ne tikai cilvēkam, bet arī viņa mājdzīvniekam. Vizītes laikā pie veterinārārsta ir iespējams klīniski izmeklēt dzīvnieku, saņemt speciālista konsultāciju un, ja nepieciešams - veikt arī laboratoriskās diagnostikas izmeklējumus. Jāatceras, ka dzīvnieka turēšana, kopšana un ēdināšana noteiktā vecuma posmā var būt jāpielāgo jaunajām organisma vajadzībām. Dažkārt arī nelielas izmaiņas dzīvnieka uzvedībā var liecināt par nopietnām saslimšanām vai to sākumu.
  Lasīt visu rakstu