Darba dienās - 09:00 - 18:00
DINO ZOO – viss nepieciešamais Tavam mīlulim | DINO ZOO - DINO ZOO - TAVA TERITORIJA
Darba dienās - 09:00 - 18:00
/ Kaķiem / Pretparazītu līdzekļi / Pretblusu un pretērču pilieni kaķiem - Frontline Cat, 1 pip., bezrecepšu vet.zāles - bezrecepšu vet.zāles reģ. NR: VA - 072463/3

Pretblusu un pretērču pilieni kaķiem - Frontline Cat, 1 pip., bezrecepšu vet.zāles - bezrecepšu vet.zāles reģ. NR: VA - 072463/3

Pretblusu un pretērču pilieni kaķiem - Frontline Cat, 1 pip. MĒRĶA SUGAS: Kaķi. SASTĀVS Viena 0,5 ml pipete satur: Aktīvās vielas: Fipronils 50 mg Palīgvielas: Parādīt pilnu aprakstu
6,99 €
Prece ir noliktavā
Īpaši piedāvājumi Zelta klienta kartes īpašniekiem
  • SAŅEM PASŪTĪJUMU ar kurjeru, pakomātā, vai pasta nodaļā
  • BEZMAKSAS PIEGĀDEpasūtījumiem virs 24,99 €
  • ĪPAŠAS ATLAIDESZelta klienta kartes īpašniekiem
  • ZINOŠA KOMANDA Palīdzēsim atrast Tavam mīlulim piemērotāko
Zīmolu: Frontline
Numurs katalogā: 2523

Pretblusu un pretērču pilieni kaķiem - Frontline Cat, 1 pip.

MĒRĶA SUGAS: Kaķi.

SASTĀVS

Viena 0,5 ml pipete satur:

Aktīvās vielas:

Fipronils 50 mg

Palīgvielas:

Butilhidroksianizols (E320)
Butilhidroksitoluols (E321)
Etanols

INDIKĀCIJA(-S):

Blusu (Ctenocephalides spp.) un ērču (Rhipicephalus spp., Dermacentor spp., Ixodes spp.) invāzijas ārstēšanai un kontrolei kaķiem.
Šīs zāles var lietot kā daļu no ārstēšanas stratēģijas, lai kontrolētu blusu izraisītu alerģisko dermatītu (BIAD), ja to iepriekš diagnosticējis veterinārārsts.
Matgraužu invāzijas ārstēšanai un kontrolei kaķiem.
Zāļu iedarbības ilgums pret blusām un ērcēm ir 4 nedēļas.

KONTRINDIKĀCIJAS:

Tā kā nav veikti šo veterināro zāļu drošuma pētījumi, nelietot kaķēniem līdz 8 nedēļu vecumam un/vai kaķēniem, kuri sver mazāk par 1 kg.

Nelietot slimiem dzīvniekiem (sistēmiskas saslimšanas, drudzis u.c.) un dzīvniekiem atveseļošanās periodā.

Nelietot trušiem, jo iespējamas nevēlamas reakcijas un var iestāties nāve.

Nelietot gadījumos, ja konstatēta jutība pret aktīvo vielu vai pret kādu no palīgvielām.

IESPĒJAMĀS BLAKUSPARĀDĪBAS:

Ja notikusi zāļu nolaizīšana, var novērot neilgu pastiprinātu siekalošanos, galvenokārt palīgvielu īpašību dēļ.
Ļoti reti novērojamas atgriezeniskas reakcijas, pārejošas ādas reakcijas aplikācijas vietā (ādas krāsas izmaiņas, lokāla alopēcija, nieze, eritēma) un vispārēja nieze vai alopēcija. Ārkārtējos gadījumos novēro hipersalivāciju, depresiju, neiroloģiskus simptomus (hiperestēzija, depresija, nervu simptomi), vemšanu vai respiratoros simptomus.
Nepārdozēt!

Veterināro zāļu blakusparādību sastopamības biežums norādīts sekojošā secībā:

  • ļoti bieži (vairāk nekā 1 no 10 ārstētajiem dzīvniekiem novērota(-s) nevēlama(-s) blakusparādība(-s));
  • bieži (vairāk nekā 1, bet mazāk nekā 10 dzīvniekiem no 100 ārstētajiem dzīvniekiem);
  • retāk (vairāk nekā 1, bet mazāk nekā 10 dzīvniekiem no 1000 ārstētajiem dzīvniekiem);
  • reti (vairāk nekā 1, bet mazāk nekā 10 dzīvniekiem no 10000 ārstētajiem dzīvniekiem);
  • ļoti reti (mazāk nekā 1 dzīvniekam no 10000 ārstētajiem dzīvniekiem, ieskaitot atsevišķus ziņojumus).

DEVAS ATKARĪBĀ NO DZĪVNIEKU SUGAS, LIETOŠANAS VEIDA UN METODES:

Lietošanas veids: uzpilināšanai uz ādas

Deva: lietot vienu 0,5 ml pipeti uz muguras starp lāpstiņām.

Lietošanas metode:
Pipeti turēt vertikāli, pa iezīmēto līniju nolauzt pipetes galu. Pašķirt dzīvnieka apmatojumu uz skausta pamatnes starp lāpstiņām, līdz redzama āda. Pipetes galu novietot uz ādas un iztukšot tās saturu divās vietās, vairākas reizes saspiežot.

Lietot ne biežāk kā ik pēc 4 nedēļām.
Uzmanīties, lai novērstu pārlieku apmatojuma salipšanu aplikācijas vietā, vienā vietā aplicējot pārāk daudz šķidruma, jo tas izraisīs apmatojuma salipšanu aplikācijas vietā. Tomēr, ja tas notiek, salipums izzudīs 24 stundu laikā pēc aplikācijas.

Īpaši norādījumi lietošanai dzīvniekiem:

Ir svarīgi pārliecināties, ka zāles tiek lietotas vietā, kur dzīvnieki tās nevar nolaizīt, un nodrošināt, lai pēc apstrādes dzīvnieki viens otru nelaizītu. Nav pieejami dati par mazgāšanas un šampūnu lietošanas ietekmi uz zāļu iedarbīgumu. Tomēr ir zināmi dati par par suņiem, kurus nav ieteicams mazgāt ar šampūnu 2 dienas pēc zāļu aplikācijas, tādēļ ieteicams izvairīties no kaķu mazgāšanas vai saslapināšanās ar ūdeni 2 dienas pēc zāļu uzpilināšanas.

Pēc zāļu uzpilināšanas var novērot atsevišķu ērču pieķeršanos. Tomēr infekciju pārnēsāšanas risks ir pilnībā izslēgts, jo ērces tiek nogalinātas pirms pilnīgas piesūkšanās.

Blusas no mājdzīvniekiem bieži iemitinās dzīvnieka grozā, guļvietā un regulārās uzturēšanās vietās, piemēram, paklājos un mēbelēs, kas masveida invāzijas gadījumā un kontroles pasākumu sākumā apstrādājamas ar piemērotu insekticīdu un regulāri jātīra ar putekļu sūcēju. 

Šīs zāles var izraisīt gļotādu un acu kairinājumu. Tādēļ jāizvairās no saskares ar mutes gļotādu un acīm. Personām ar pastiprinātu jutību pret insekticīdiem vai spirtu, vajadzētu izvairīties no saskares ar šīm zālēm. Nepieļaut zāļu nonākšanu uz ādas, ja tas ir noticis, mazgāt rokas ar ziepēm un ūdeni.

Ja notikusi zāļu nejauša iekļūšana acīs, nekavējoties skalot ar lielu daudzumu ūdens. Pēc zāļu lietošanas mazgāt rokas. Apstrādātos dzīvniekus nedrīkst glaudīt, līdz aplikācijas vieta ir izžuvusi, un bērniem nedrīkst ļaut rotaļāties ar tikko apstrādātiem dzīvniekiem. Tāpēc ieteicams dzīvniekus ārstēt nevis pa dienu, bet agri vakarā un nesen apstrādātiem dzīvniekiem neļaut gulēt pie saimniekiem, īpaši bērniem.

Apstrādes laikā nesmēķēt, nedzert un neēst.

Grūsnība un laktācija:

Drīkst lietot grūsnības un laktācijas laikā.

Farmakodinamiskās īpašības:

Fipronils ir insekticīds un akaricīds, kas pieder fenilpirazola grupai. Tas darbojas savstarpēji ar liganda hlorīdu kanāliem, kas ir saistīti ar neironu pārvadītāju gamma-aminobutirīnskābi (GABA), kas bloķē hlora jonu pre- un postsinapses šūnu membrānās. Tas noved pie centrālās nervu sistēmas nekoordinētas darbības un kukaiņu un ērču bojāejas.
Zāles uzkrājas ādas un matu folikulu taukos un izdalās no matu folikuliem uz ādas un apmatojuma, tādējādi nodrošinot ilgstošu iedarbību.

Lai iegūtu papildu informāciju par šīm veterinārajām zālēm, lūdzam sazināties ar SIA ZOO CENTRS Veterināro aptieku, telefona numurs – 67327922

Informācija par veterinārajai aptiekai izsniegto licenci un speciālās darbības nosacījumiem - https://registri.pvd.gov.lv/cr/203854be

Lietošanas instrukcija

Klientu vērtējums un komentāri par preci

Vidējais vērtējums: 4.0
Kopā novērtējuši 137 klienti.

Kāda bija tava pieredze ar šo produktu? Ieej savā profilā un padalies ar pieredzi.