Līdz 22. jūlijam bezmaksas piegāde uz Latvijas Pasts pakomātiem pasūtījumiem virs 14,99 € 🤩 Pasteidzies iepriecināt savu mīluli!

Darba dienās - 09:00 - 18:00
0
Tukšs

 

Ups! Izskatās, ka grozs vēl ir tukšs

 

Šeit atradīsi īpaši izdevīgus šī mēneša piedāvājumus

Scruffs suņu gultas

“Scruffs” ir ģimenes uzņēmums, kas radās 2005. gadā. Šobrīd tas ir pasaules tirgū vadošais augstākās kvalitātes mājdzīvnieku guļvietu un aksesuāru zīmols, kura produkti tiek izplatīti vairāk nekā 80 valstīs visā pasaulē.

 

“Scruffs” zīmola filozofija ir radīt novatoriskus risinājumus praktiskām problēmām, ar kurām saskaras mājdzīvnieku īpašnieki un viņu mīluļi. Produktu izstrādē un ražošanā tiek izmantoti skaisti materiāli un krāsu paletes, kas atbilst jaunākajām interjera dizaina tendencēm, kas palīdz radīt vislabākos mājdzīvnieku produktus tirgū.

 

Uzņēmumā strādā pieredzējušu dizaineru, ražošanas ekspertu un kvalitātes kontrolieru komanda, kas nodrošina inovatīvu un kvalitatīvu produktu izstrādi. Katrs “Scruffs” zīmola produkts ir rūpīgi izstrādāts, lai uzlabotu mājdzīvnieku dzīvi un labklājību.

 

Ar vairāk nekā 11 000 000 visā pasaulē pārdotām mājdzīvnieku guļvietām un 15 gadu pieredzi guļvietu ražošanā “Scruffs” zīmols turpina attīstīties, lai apmierinātu gan mājdzīvnieku, gan to īpašnieku vajadzības.

  • Īpaši piedāvājumi Zelta klienta kartes īpašniekiem Zīmoli Scruffs suņu gultas
  • SAŅEM PASŪTĪJUMU ar kurjeru, pakomātā, vai pasta nodaļā
  • BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem sākot no 29,99 €
  • ĪPAŠAS ATLAIDES Zelta klienta kartes īpašniekiem
  • ZINOŠA KOMANDA Palīdzēsim atrast Tavam mīlulim piemērotāko
 
Filtrs
Kārtot pēc
#express_delivery_info_link#