Cienījamie klienti! Saistībā ar lielo ienākošo pasūtījumu skaitu, piegāde var aizkavēties līdz pat 4 darba dienām no norādītā piegādes datuma.
Atvainojamies par neērtībām!

Darba dienās - 09:00 - 18:00
DINO ZOO – viss nepieciešamais Tavam mīlulim | DINO ZOO - DINO ZOO - TAVA TERITORIJA
Darba dienās - 09:00 - 18:00
/ Suņiem / Pretparazītu līdzekļi / Līdzeklis pret blusām, ērcēm, odiem suņiem - Advantix, 10-25 kg, 1 pipete, bezrecepšu vet.zāles reģ. NR - VA - 072463/3

Līdzeklis pret blusām, ērcēm, odiem suņiem - Advantix, 10-25 kg, 1 pipete, bezrecepšu vet.zāles reģ. NR - VA - 072463/3

Advantix 1250 mg/250 mg šķīdums (1 pipete) pilināšanai uz ādas suņiem 10-25 kg Pretblusu, pretērču, pretutu pilieni; Bezrecepšu vet. zāles, licenses nr. : VA - 072463/3 MĒRĶA SUGAS : Parādīt pilnu aprakstu
12,99 €
Preci iespējams saņemt ar piegādi
Prece ir noliktavā
Prece ir pieejama 1 veikalā
  • SAŅEM PASŪTĪJUMU ar kurjeru, pakomātā, veikalā vai pasta nodaļā
  • BEZMAKSAS PIEGĀDEpasūtījumiem virs 24,99 €
  • ĪPAŠAS ATLAIDESZelta klienta kartes īpašniekiem
  • ZINOŠA KOMANDA Palīdzēsim atrast Tavam mīlulim piemērotāko
Numurs katalogā: 73939

Advantix 1250 mg/250 mg šķīdums (1 pipete) pilināšanai uz ādas suņiem 10-25 kg
Pretblusu, pretērču, pretutu pilieni; Bezrecepšu vet. zāles, licenses nr. : VA - 072463/3

MĒRĶA SUGAS: suņi  10-25 kg

Katra 1 ml pipete satur: Imidakloprīds 250 mg; Permetrīns 1250 mg;Palīgvielas: Butilhidroksitoluols (E321) 2.5 mg:

INDIKĀCIJA(-S):

Blusu (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis)invāzijas ārstēšanai un profilaksei.
Blusas uz suņa ķermeņa pēc apstrādes ar Advantix tiek iznīcinātas vienas dienas laikā. Viena apstrāde novērš blusu invāziju četras nedēļas.
Preparātu var lietot kā blusu alerģiskā dermatīta ārstēšanas stratēģijas daļu. Šim preparātam piemīt pastāvīga akaricīda un repelenta iedarbība pret ērču invāziju -4 nedēļas (pret Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus) vai 3 nedēļas (pret Dermacentor reticulatus).
Ērces, kuras jau ir atradušās uz suņa ķermeņa apstrādes laikā un kuras varētu nebūt iznīcinātas 2 dienu laikā, var palikt piesūkušās un redzamas. Tādēļ tiek ieteikts nolasīt tās ērces, kas jau ir uz suņa ķermeņa apstrādes laikā, tādējādi novēršot ērču piesūkšanos.
Viena apstrāde nodrošina repelentu iedarbību, - divas nedēļas pret smilšu mušu (Phlebotomus papatasi) vai trīs nedēļas pret (Phlebotomus perniciosus), divas nedēļas pret odiem (Aedes aegyptiun) četras nedēļas pret (Culex pipiens), kā arī četras nedēļas pret staļļa mušām (Stomoxys calcitrans)

KONTRINDIKĀCIJAS:

Informācijas trūkuma dēļ nedrīkst lietot kucēniem līdz 7 nedēļu vecumam un kuru ķermeņa svars ir līdz 1,5 kg. Atbilstoši suņa ķermeņa svaram jālieto attiecīgs Advantix® preparāts. Nelietot, ja konstatēta paaugstināta jutība pret aktīvajām vielām vai pret kādu no palīgvielām. Nedrīkst lietot kaķiem.

IESPĒJAMĀS BLAKUSPĀRĀDĪBAS:

Retos gadījumos suņiem novēro pārejošu ādas jutību (ieskaitot pastiprinātu niezi, alopēciju un eritrēmu aplikācijas vietā) vai letarģiju. ļoti retos gadījumos suņiem var parādīties izmaiņas uzvedībā (uzbudinājums, nemierīgums, gaudošana vai vārtīšanās), gastrointestinālie simptomi (vemšana, caureja, siekalošanās, samazināta apetīte) un neiroloģiskas pazīmes tādas kā nestabilas kustības un raustīšanās suņiem jutīgiem pret sastāvdaļu permetrīnu. Šādas pazīmes parasti ir īslaicīgas un izzūd pašas. Saindēšanās pēc neuzmanīgas iekšķīgas lietošanas ir maz ticama, bet to var novērot ļoti retos gadījumos. Šādos gadījumos parādās neiroloģiski simptomi tādi kā tremors un letarāija. Ārstēšana ir simptomātiska saskaņā ar ārsta norādījumiem. Specifisks antidots nav zināms. Ja rodas būtiskas blakusparādības vai citas parādības, kas nav minētas šajā lietošanas instrukcijā, lūdzu, informējiet par tām savu veterinārārstu!

DEVAS ATKARĪBA NO DZĪVNIEKU SUGAS:

No 10- 25 kg – 1 pipete, pipetes tilpums 2,5 ml, stiprums (Imidakloprīds + Permetrīns) 10-25mg + 50-125 mg

Lietošanas instrukcija

Lai iegūtu papildu informāciju par šīm veterinārajām zālēm, lūdzam sazināties ar SIA ZOO CENTRS Veterināro aptieku, telefona numurs – 67327922

 informācija par veterinārajai aptiekai izsniegto licenci un speciālās darbības nosacījumiem - https://registri.pvd.gov.lv/cr/203854be

 

Suņa lielums Vidējs
Suņa vecums Seniors
Kucēns
Pieaudzis
Veselības stāvoklis Pretparazītu
Pretparazītu līdzekļa veids Cīņai
Atbaidošs
Gadalaiks Ziema
Pavasara / Rudens
Vasara
Pretparazītu līdzekļa veids Pilieni
Efektīvi pret Ērcēm
Mušām
Blusām
Pret Odiem
Nogalina blusas jubkurā attīstības stadijā

Klientu vērtējums un komentāri par preci

Vidējais vērtējums: 4.2
Kopā novērtējuši 5 klienti.
  • В.К., datums 20. 7. 2019 5.0

    “Собачка французский бульдог...нам очень понравилось ..пользуемся 2 год„