Darba dienās - 09:00 - 18:00
0
Tukšs

 

Ups! Izskatās, ka grozs vēl ir tukšs

 

Šeit atradīsi īpaši izdevīgus šī mēneša piedāvājumus

8in1 suņu gardumi

8in1 gardumi suņiem

 

“8in1” ir uzticams zīmols, kas ražo augstas kvalitātes produktus četrkājainajiem draugiem. Kopš pirmās dienas “8in1” zīmols attīstās, pateicoties inovācijām. Zīmols pastāvīgi iegulda līdzekļus pētniecībā un attīstībā, lai izstrādātu jaunus produktus, kas apmierinās gan mājdzīvnieku, gan to saimnieku vajadzības.

 

Zīmola sortimentā ir plašs suņu gardumu klāsts. Zīmola produkti ir pielāgoti mājdzīvnieku vajadzībām un atbilst stingriem kvalitātes kritērijiem. “8in1” jēlādas suņu gardumi palīdz rūpēties par suņu zobu veselību – gardumu graušana notīra aplikumu no zobiem, kā arī nodrošina svaigu elpu.

 

“8in1” uzņēmuma prioritāte ir nodrošināt vislabākās kvalitātes produktus mīluļu veselībai un labsajūtai. “8in1” zīmola mērķis ir sniegt atbalstu mājdzīvnieku saimniekiem. Zīmola produkti ir izstrādāti, lai atvieglotu rūpes par mājdzīvniekiem, lai saimniekiem būtu vairāk laika, ko pavadīt kopā ar savu mīluli. Ar “8in1” produktiem mīluļu saimnieki var būt droši, ka sniedz mājdzīvniekiem tikai pašu labāko.

  • Īpaši piedāvājumi Zelta klienta kartes īpašniekiem Zīmoli 8in1 suņu gardumi
  • SAŅEM PASŪTĪJUMU ar kurjeru, pakomātā, vai pasta nodaļā
  • BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem sākot no 29,99 €
  • ĪPAŠAS ATLAIDES Zelta klienta kartes īpašniekiem
  • ZINOŠA KOMANDA Palīdzēsim atrast Tavam mīlulim piemērotāko
 
Filtrs
Kārtot pēc