P.-Pk.10:00-20:00, S.,Sv. 10:00-16:00

Ihtiologa atbildes

 • Jautājums Ihtiologam: Kā vairojās gliemeži?

   Lūdzu pastāstiet kā vairojās tie gliemeži kas tīra akvārijus. Es nopirku divus gliemežus un nu man ir divas kūniņas uz akvārija vāku,ko man ar tām darīt?  

  Lasīt visu rakstu
 • Hameleoni, Vardes- Kā viņi ir pareizi jātur mājās un kas jādod ēst?

  Jautājums par hamaleoniem. Kā viņi ir pareizi jātur mājās un kas jādod ēst? Interesē viss par kopšanu. Un vēl interesē par vardēm, kas tām nepieciešams. Vēlamies kādu no šiem iegādāties, bet nevaram izlemt kuru labāk :)

  Lasīt visu rakstu
 • Jautājums Ihtiologam: Viena pecīlija zivs ir slima?

  Viena pecīlija zivs ir kaut slima ( balti punkti vai kaut ) es nesaprotu, kas vainas ? Kā uzglābt veseli? Es nosūtu attēli. Pie mums ir 3 barbusi un 3 pecīlijas, un nesen jaunu 1 ancistri. Gaidu atraksti.

  Lasīt visu rakstu
 • Jautājums Ihtiologam: Samiņam parādās gaiši pleķi?

  Sveiki! Vēršamies pie Jums ar jautājumu par samiņu. Aptuveni divus mēnešus ir mūsu akvārijā.Bija kopā ar gūpijām un citām dažām zivtiņām. Zivtiņas nomira,(parādijās balti plankumi),palika tikai divi samiņi, taču vienam no tiem ir tādi kā gaiši pleķi.Kas tas varētu būt un kā to ārstēt.Pārējās zivtiņas nomira kādu mēnesi atpakaļ. Mums ieteica zāles,bet nekas nemainas.Tik raibs ir tikai viens samiņš, otrs ir tumšāks.

  Lasīt visu rakstu
 • Jautājums Ihtiologam: Vēlētos iegādāties zivis diskusus? Vai manā akvārijā pietiks vieta?

  Labdien! Vēlētos iegādāties zivis diskusus. Lieta tāda,ka es nezinu vai manā akvārijā ir vietas viņiem un vai viņi sadzīvos ar jau esošajiem iemītniekiem, tāpēc vēršos pie Jums. Tātad, par akvāriju. Tilpums 210L . Temperatūra 25 °C . Dzīvie augi, CO2 un O2 sistēmas. Iemītnieki: - Synodontis eupterus (1) - Skalārijas (4, vēl nav sasniegušas pieaugušos izmērus) - Sarkangalvas tetras (10) - Sarkanie neoni (5) - Zilās akaras (Andinoacara pulcher) (2) - Marmora bocijas (2) - Ancistri (4) 1. Vai šādā akvārijā var turēt diskusus un cik daudz? 2. Ja diskusus nevar turēt, tad drīkst pievienot vēl skalārijas vai sarkangalvas tetras un cik daudz? 3. Vai temperatūra akvārijam ir pietiekama? (aigi: java moss, anubias barteri , anubias nana, vallisneria) Liels Jums paldies!

  Lasīt visu rakstu
 • Jautājums Ihtiologam: Gailītis kopš iegādes 2 dienas nēed?

  Dino Zoo veikalā 09.11.2017 iegādājos zivtiņu Gailīti. Kopš tās dienas zivtiņa nav ēdusi nevienu graudiņu. Mēģināju 2 dažādas barības, bet neēd nevienu. Cik ilgi tā varētu būt, ko mēs varam darīt viņas labā, varbūt ir kādas zāles? Zivtiņa kustas un nav sanīkusi.

  Lasīt visu rakstu
123100200400461Nākamā