8 000 0502 (P-Pk 10:00-19:00)
Tavs iecienītākais veikals:
0 gab.
0 gab.
0,00 €
Iepirkumu grozs
Tavs iepirkumu grozs ir tukšs 0,00 €
ar PVN
Piegāde bez maksas No 24,99 €
Ja prece Ir noliktavā - piegāde nākamajā darba dienā

Ihtiologa atbildes

 • Jautājums Ihtiologam: Samiņam parādās gaiši pleķi?

  Sveiki! Vēršamies pie Jums ar jautājumu par samiņu. Aptuveni divus mēnešus ir mūsu akvārijā.Bija kopā ar gūpijām un citām dažām zivtiņām. Zivtiņas nomira,(parādijās balti plankumi),palika tikai divi samiņi, taču vienam no tiem ir tādi kā gaiši pleķi.Kas tas varētu būt un kā to ārstēt.Pārējās zivtiņas nomira kādu mēnesi atpakaļ. Mums ieteica zāles,bet nekas nemainas.Tik raibs ir tikai viens samiņš, otrs ir tumšāks.

  Lasīt visu rakstu
 • Jautājums Ihtiologam: Vēlētos iegādāties zivis diskusus? Vai manā akvārijā pietiks vieta?

  Labdien! Vēlētos iegādāties zivis diskusus. Lieta tāda,ka es nezinu vai manā akvārijā ir vietas viņiem un vai viņi sadzīvos ar jau esošajiem iemītniekiem, tāpēc vēršos pie Jums. Tātad, par akvāriju. Tilpums 210L . Temperatūra 25 °C . Dzīvie augi, CO2 un O2 sistēmas. Iemītnieki: - Synodontis eupterus (1) - Skalārijas (4, vēl nav sasniegušas pieaugušos izmērus) - Sarkangalvas tetras (10) - Sarkanie neoni (5) - Zilās akaras (Andinoacara pulcher) (2) - Marmora bocijas (2) - Ancistri (4) 1. Vai šādā akvārijā var turēt diskusus un cik daudz? 2. Ja diskusus nevar turēt, tad drīkst pievienot vēl skalārijas vai sarkangalvas tetras un cik daudz? 3. Vai temperatūra akvārijam ir pietiekama? (aigi: java moss, anubias barteri , anubias nana, vallisneria) Liels Jums paldies!

  Lasīt visu rakstu
 • Jautājums Ihtiologam: Gailītis kopš iegādes 2 dienas nēed?

  Dino Zoo veikalā 09.11.2017 iegādājos zivtiņu Gailīti. Kopš tās dienas zivtiņa nav ēdusi nevienu graudiņu. Mēģināju 2 dažādas barības, bet neēd nevienu. Cik ilgi tā varētu būt, ko mēs varam darīt viņas labā, varbūt ir kādas zāles? Zivtiņa kustas un nav sanīkusi.

  Lasīt visu rakstu
 • Jautājums Ihtiologam: vēlos nopirkt garneli Blue Dream zila krāsa. Vai sortimentā ir tādas?

  Es vēlos nopirkt garneli Blue Dream zila krāsa. Vai sortimentā ir tādas? Kāda cena?

  Lasīt visu rakstu
 • Jautājums Ihtiologam: Atdeva zivtiņas, atvedu uz jaunam majam, bet vinas need?

  Man atdeva akvāriju, kurā jau dzīvoja divas zivis. Viens sams un viena perlamutras krāsā salīdzinoši maziņa. Es atvedu uz jaunajām mājām, bet viņas neēd. Kā man vajadzētu reaģēt? Ļaut lai iedzīvojas vai satraukties? Barību iedeva līdzi iepriekšējais saimnieks. Ar cieņu, Liene

  Lasīt visu rakstu
 • Jautājums Ihtiologam: Viena no zivtiņām neko neēd?

  Man ir 125L akvārijs ar pecīlijām. Novēroju, ka viena no zivtiņām neko neēd. Slēpjas ūdensaugos. Akvārijs ir ar dzīvajiem augiem, sildītāju. Ūdeni mainu katru nedēļu. Ieliku šo zivi citā mazakā akvārijā. Pirms tam tur ielēju gan lielā akvārija ūdeni, gan svaigu ūdeni. Nomainu daļu no ūdens katru otro dienu. Jau nedēļu zivs neizrāda nekāda interesi par ēdienu. Ko man darīt šādā situācijā? Kāds vispār ir mūža ilgums pecīlijām? Šī zivs varētu būt pusotru - divus gadus veca 

  Lasīt visu rakstu
123102030100200300400460Nākamā