Cienījamie klienti! Saistībā ar lielo ienākošo pasūtījumu skaitu, piegāde var aizkavēties līdz pat 4 darba dienām no norādītā piegādes datuma.
Atvainojamies par neērtībām!

Darba dienās - 09:00 - 18:00
DINO ZOO – viss nepieciešamais Tavam mīlulim | DINO ZOO - DINO ZOO - TAVA TERITORIJA
Darba dienās - 09:00 - 18:00
/ DINO ZOO / Par mums

Par mums

DINO ZOO – NEAPSTRĪDAMS TIRGUS LĪDERIS RŪPĒS PAR MĀJDZĪVNIEKIEM LATVIJĀ

DINO ZOO misija ir gādāt par labāku pasauli dzīvniekiem un viņu saimniekiem, tāpēc visā, ko darām, izšķirošu nozīmi piešķiram kvalitātei. Tieši pēc šī principa vadoties mēs izvēlamies preces saviem veikaliem un veidojam piedāvājamo pakalpojumu klāstu.

Mīluļu labsajūta un viņu saimnieku ērtības ir mūsu uzņēmuma darbības prioritāte, tāpēc no sirds cenšamies nodrošināt maksimāli plašu preču sortimentu visām populārākajām mājas mīluļu sugām ērti pieejamos un modernos veikalos visā Latvijā (skat. veikalu sarakstu).

Pie mums var iegādāties ne tikai pasaulē atzītākos barību zīmolus, bet arī dzīvnieku kopšanas līdzekļus, gardumus, rotaļlietas, tualetes, pakaišus, “mājas”, guļvietas, apģērbu, akvārijus un veselu “jūru” aksesuāru. Lielākajos veikalos ir pieejami arī mazie dzīvnieki, putni un akvārijzivtiņas.

2017. gada aprīlī mēs atvērām Baltijā lielāko tirdzniecības un pakalpojumu centru DINO ZOO PASAULE, kas atrodas Rīgā, Krasta ielā 52. Šajā kompleksā, vairāk nekā 3000 m2 platībā, ir pieejams ne tikai lielākais preču sortiments, bet arī virkne pakalpojumu: veterinārā klīnika, aptieka, dzīvnieku frizētava, konferenču zāle, kā arī suņu akadēmija, kurā apmācīt savu mīluli pie profesionāliem kinologiem – treneriem. Veikala centrā ir apskatāms efektīgs jūras akvārijs, kurā mīt daudz un dažādi jūras iemītnieki.   

Saviem pastāvīgajiem pircējiem mēs piedāvājam iegādāties ZELTA KLIENTA KARTI, kas tās īpašniekiem sniedz virkni priekšrocību par kurām vari uzzināt mūsu mājas lapas sadaļā “Zelta klienta karte”.

Sabiedrības kultūra un zināšanas nosaka to, cik patīkami cilvēkiem dzīvot līdzās dzīvniekiem, un otrādi – cik mūsu klātbūtne ir droša un labvēlīga dzīvniekiem. Mūsu mērķis ir veicināt šo saskaņu, tāpēc savā mājas lapā piedāvājam nozares ekspertu konsultācijas - viņi labprāt padalīsies ar savām profesionālajām zināšanām un sniegs rakstiskas atbildes uz jautājumiem.

Mūsu darba labākais novērtējums ir klientu atzinība, tāpēc ar nepacietību gaidīsim tevi atkal ciemos!

Paldies par izrādīto uzticību!

Tavs DINO ZOO