Dino ARENA

Dino_papildus_bildes_augusts_2016_NEW11

Suņu skola Dino ARENA

Pirmajos darbības gados Dino ARENA ir kļuvusi par iecienītu treniņu laukumu dzīvnieku mīļotājiem. DINO ARENĀ tiek apmācīti jebkuras šķirnes suņi vecumā no trīs mēnešiem gan individuāli, gan grupās. Dzīvnieks pamatkomandas pietiekami labi saprot un izpilda jau pēc 12 pusstundu garām nodarbībām. Savukārt nedēļas nogalēs notiek ar dzīvniekiem saistīti pasākumi – suņu un kaķu demonstrējumi, izstādes un apmācības.

DINO ARENA atrodas T/c Spice Home veikala „Dino Zoo” telpās. 350 kv.m plaša zāle ar neslīdīgu un amortizējošu grīdas klājumu, kas mazina slodzi suņu locītavām un saitēm. Spoguļsiena, kas palīdz sekot līdzi kustībām un pilnveidot sniegumu. Telpas ir piemērotas, lai rīkotu seminārus, izstādes, dzīvnieku svinības un  kopā sanākšanas.

DINO ARENĀ strādā profesionāli instruktori, kuriem ir vairāku gadu pieredze savā jomā, kuri mīl dzīvniekus un savu darbu!

Dino ARENA instruktori:

Jūlija Siņicina - vada SMART DOG nodarbības un socializācijas grupas. SMART DOG ideja ir radīt saimniekam un viņa sunim tādu nodarbību, kur viņi abi ir draugi un partneri. Arēna ir pietiekoši liela, ar labu grīdas segumu, kur valda patīkama atmosfēra. Ļoti ērti, jo blakus ir „Dino Zoo” veikals, kurā var iegādāties visu nepieciešamo savam mīlulim.

Svetlana Mirošņikova - kinologs ar 18 gadu pieredzi. Dino ARENĀ pasniedz suņu paklausības nodarbības grupās un individuāli. Svetlana nodarbībās saka: „Šeit mēs nedresējam suņus, bet mācām saimniekus kā labāk saprast savu suni! ”

Jelizaveta Borodajenko - profesionāls kinologs ar vairāku gadu stāžu. Jelizavetas audzēkņi ieņem augstas vietas izstādēs - Best in Show, Eiropas un Pasaules čempiona titulus.

Ivars Lielpēteris –  Latvijas Kinoloģijas Federācijas instruktors. Ivars turpina mācīties, apgūt jaunas zināšanas un metodes, lai pielietotu tās darbā.

Polina Spasovska - profesionālā hendlere ar vairāku gadu stažu. Viņas audzēkņi ir vairāku izstāžu uzvarētāji, tajā skaitā Eiropas un Pasaules čempioni.

Pakalpojumi:

  • Suņu apmācība:

    Latviešu valodā: Ivars Lielpēteris +371 29460199

    Krievu valodā: Svetlana Mirošņikova +371 292 334 39

  • SMART DOG grupu nodarbības:

          Latviešu un krievu valodā: Jūlija Siņicina + 371 223 442 77

  • Suņu un saimnieku sagatavošana izstādēm (hendlings):                                 

          Latviešu valodā un krievu valodā: Jelizaveta Borodajenko +371 264 760 14

          Latviešu valodā un krievu valodā: Polina Spasovska +371 296 906 81

  • DINO Arēnas noma:

          Arēnas noma semināriem, individuāliem treniņiem, dzīvnieku svinībām un kopā sanākšanām.

          Projektu vadītāja – Tatjana Bodricka +371 293 906 50; dinoarena@dinozoo.lvwww.dinoarena.lv

 

Kontakti:

T/c Spice Home

Jaunmoku iela 13, Rīga, LV-1046

Veikals „Dino Zoo”

Koordinatore – Tatjana Bodricka +371 293 906 50

dinoarena@dinozoo.lv