Darba dienās - 09:00 - 18:00
DINO ZOO – viss nepieciešamais Tavam mīlulim | DINO ZOO - DINO ZOO - TAVA TERITORIJA
Darba dienās - 09:00 - 18:00
/ Jaunumi / Martā mājdzīvnieku vakcinācijām 20% atlaide!

Martā mājdzīvnieku vakcinācijām 20% atlaide!

28. 2. 2018

DINO ZOO KLĪNIKA un DINO ZOO AMBULANCE visu marta mēnesi klientiem piedāvā 20% atlaidi dzīvnieku profilaktiskajām vakcinācijām.
Kaķēnu un kucēnu vakcināciju uzsāk 2 mēnešu vecumā. Šajā vecumā kaķēnus ieteicams vakcinēt pret infekciozo rinotraheītu, kalici vīrusu, panleikopēniju. Savukārt kucēnus nepieciešams vakcinēt pret suņa mēra vīrusu, adenovīrusu, parvovīrusu, paragripas vīrusu, leptospirozi.Vakcinācija ir nepieciešama arī tādā gadījumā, ja kaķēns vai kucēns dzīvo tikai mājās un ārā neiet, jo saimnieks ar apaviem var ienest mājās infekcijas ierosinātājus un tādā veidā nodot tos savam mīlulim.
Vakcinēt nepieciešams arī pieaugušus kaķus un suņus. Suņa vai kaķa primāro vakcinācijas shēmu noslēdz ar revakcināciju pret infekcijas slimībām un vakcināciju pret trakumsērgu. To jādara ne agrāk kā 3 mēnešu vecumā. Neaizmirstiet, ka ikgadējā kompleksā vakcinācija pret iepriekš minētajām slimībām jāveic reizi gadā arī pieaugušiem dzīvniekiem.
Ja mājās turat trusīti, tas jāvakcinē 10 nedēļu vecumā pret trušu hemorāģisko slimību, miksomatozi. Atšķirībā no citiem mīļdzīvniekiem trušus vakcinē 2 reizes gadā.
Būtiski ņemt vērā, ka pirms vakcinācijas dzīvniekam jāveic attārpošana.
 
 
Uz tikšanos!
 
DINO ZOO KLĪNIKA, Krasta iela 52, Rīga. Tālr. 67327923
DINO ZOO AMBULANCE, TC A7, Krustkalni, "Džutas". Tālr. 67302755