P.-Pk.10:00-20:00, S.,Sv. 10:00-16:00
/ Jaunumi / Jūnijā laboratoriskās diagnostikas izmeklējumiem 20% atlaide

Jūnijā laboratoriskās diagnostikas izmeklējumiem 20% atlaide

30. 5. 2018

Laboratoriskā diagnostika sniedz precīzu informāciju par orgānu funkcionālo stāvokli, kas apslēptas saslimšanas ļauj diagnosticēt pirms klīnisko izpausmju parādīšanās, tadēļ asins laboratorisko diagnostiku ieteicams veikt jebkuram dzīvniekam reizi gadā.

Asins laboratoriskā diagnostika ieteicama arī dzīvniekiem, kam novērojama vemšana, caureja, bieža urinēšana, pastiprinātas slāpes, novājēšana, liekais svars, kā arī infekcijas slimību riska grupu pacientiem (dzīvniekiem no patversmēm, no ielas, kā arī ar hroniskām saslimšanām).

Profilaktiskas asins analīzes ir indicētas arī dzīvniekiem senioriem organisma novecošanās dēļ. Senioriem bieži var novērot vairāku slimību kopumu -  analīzes var paātrināt šo slimību diagnostiku un ārstēšanu. Dzīvniekiem ar nieru un aknu slimībām dažu medikamentu lietošana var būt bīstama, tadēļ veicot asins analīzes var pārliecināties par dzīvnieka vispārējo veselības stāvokli un to, vai viņam konkrētie medikamenti ir ieteicami lietošanai.

Pacientiem ar hroniskām saslimšanām analīzes veic slimības kontroles nolūkos. Arī pēc atveseļošanās laboratoriskā izmeklēšana ir svarīga, jo ir iespējams izvairīties no nevēlamiem, atkārtotiem slimību uzliesmojumiem.

Dzīvniekiem, kuriem tiek plānota operācija, ieteicama asins laboratoriskā izmeklēšana, lai novērtētu, vai narkozes izmantošana ir droša, kā arī, lai izvairītos no iespejamām komplikācijām. Šāda  izmeklešana ir svarīga jebkuram dzīvniekam – arī jaunam un šķietami veselam.

 

Uz tikšanos DINO ZOO KLĪNIKĀ!
Krasta iela 52, Rīga. Tālr. 67327923