Darba dienās - 09:00 - 18:00
DINO ZOO – viss nepieciešamais Tavam mīlulim | DINO ZOO - DINO ZOO - TAVA TERITORIJA
Darba dienās - 09:00 - 18:00
/ Jaunumi / DINO ZOO PASAULE, Krasta 52

DINO ZOO PASAULE, Krasta 52

1. 3. 2018

DINO ZOO PASAULE ir Baltijā lielākais centrs dzīvniekiem un viņu saimniekiem! LIELVEIKALS piedāvā vairāk nekā 10 000 preču suņu, kaķu, putnu, grauzēju, reptiļu un akvāriju saimniekiem. Šeit pieejams Latvijā visplašākais zoopreču un dzīvnieku, putnu, zivtiņu sortiments no visas pasaules. Tā ir fantastiska vieta visai ģimenei, kur iepazīt dzīvnieku pasauli, apmeklēt izstādes un kopā ar savu mīluli piedalīties dažādās aizraujošās aktivitātēs. LIELVEIKALS, APTIEKA, KLĪNIKA, FRIZĒTAVA, KONFERNEČU ZĀLE, ARĒNA sniegs visu nepieciešamāko katram mājas mīlulim.

DINO ZOO ARĒNA: Suņu apmācības pieredzējušu kinologu vadībā. Kucēnu socializācijas skola, paklausības nodarbības, fitnesa zāle ar trenažieriem un kinologu konsultācijas. Nedēļas nogalēs rīkojam mājdzīvnieku izstādes un sacensības, kā arī mājas mīluļu tirdziņu.

DINO ZOO FRIZĒTAVA:  Profesionāls, moderns grūminga salons suņiem un kaķiem. Frizēšana un trimmēšana, pinku ķemmēšana, mazgāšana un žāvēšana, dažādas higiēnas procedūras.

DINO ZOO KLĪNIKA: Veterinārā klīnika ar modernu aprīkojumu un augsta līmeņa servisu. Neatliekamā palīdzība, ķirurģija, anestezioloģija, terapija, vakcinācija, laboratoriskie izmeklējumi (hematoloģija, bioķīmija), digitālais rentgens, ultrasonogrāfija, dermatologa konsultācijas un eksotisko dzīvnieku ārstēšana.

DINO ZOO APTIEKA: Plaša veterināro produktu izvēle – ārstnieciskā un diētiskā barība (konservi, sveramā), medikamenti un vitamīni, higiēnas preces un jaunums Latvijas tirgū - ekstrudētā barība putniem.

DINO ZOO KONFERENČU ZĀLE: Ik nedēļu pulcē ekspertus un dažādu dzīvnieku saimniekus uz izglītojošām lekcijām. Bērniem piedāvājam izglītojošu ekskursiju, kuras mērķis ir veidot bērnos izpratni par dzīvnieku pasauli un sugu daudzveidību, kā arī veicināt pienākuma un atbildības sajūtu rašanos.