Darba dienās - 09:00 - 18:00
DINO ZOO – viss nepieciešamais Tavam mīlulim | DINO ZOO - DINO ZOO - TAVA TERITORIJA
Darba dienās - 09:00 - 18:00
/ Jaunumi / DINO ZOO KLĪNIKĀ Junioru veselības mēnesis

DINO ZOO KLĪNIKĀ Junioru veselības mēnesis

6. 2. 2018

DINO ZOO KLĪNIKĀ februāris ir JUNIORU VESELĪBAS mēnesis, kā ietvaros piedāvājam 20% atlaidi konsultācijām, mikročipēšanai, vakcinācijām un profilaktiskajām pārbaudēm dzīvniekiem līdz viena gada vecumam.

Dzīves pirmajā gadā notiek svarīgākie attīstības procesi organismā: skeleta augšana un nobriešana, piena zobu maiņa un sakodiena veidošanās, kā arī dzimumnobriešana. Šajā dzīves periodā veidojas arī dzīvnieka raksturs un paradumi, tādēļ ir ļoti svarīgi pieradināt dzīvnieku pie ikdienas higiēnas procedūrām - nagu griešanas, ausu tīrīšanas un zobu kopšanas. Ne mazāk svarīgi ir nodrošināt dzīvniekam sabalansētu uzturu.

Jaundzīvnieki imunitāti pret infekcijas slimībām iegūst zīdot māti. Beidzoties zīdīšanas periodam šī imunitāte samazinās, tādēļ ir svarīgi savlaicīgi sākt dzīvnieku vakcinēšanu. Pirms vakcinēšanas dzīvnieks ir obligāti jāattārpo.  Mājdzīvnieku vakcināciju parasti uzsāk 8 nedēļu vecumā. Vakcinē pret infekcijas slimībām, jo tās var radīt nopietnus draudus mīluļu veselībai un pat dzīvībai. 12 nedēļu vecumā suņi un kaķi ir jāvakcinē pret trakumsērgu. Tā ir obligāta valsts prasība.

Uz tikšanos DINO ZOO KLĪNIKĀ, Krasta ielā 52!
Pieraksts pa tālr. 67327923