Darba dienās - 09:00 - 18:00
DINO ZOO – viss nepieciešamais Tavam mīlulim | DINO ZOO - DINO ZOO - TAVA TERITORIJA
Darba dienās - 09:00 - 18:00
/ Jaunumi / DINO ZOO izdevies uzstādīt jaunu Ginesa Pasaules rekordu

DINO ZOO izdevies uzstādīt jaunu Ginesa Pasaules rekordu

2. 5. 2018

DINO ZOO PASAULES viena gada jubilejas svinībās DINO ZOO kopā ar restorāna “Kuk Buk” pavāriem izdevies pārspēt Ginesa Pasaules rekordu “Lielākā kūka suņiem”.

Nedēļas nogalē Baltijā lielākajā centrā dzīvniekiem un viņu saimniekiem - DINO ZOO PASAULĒ bija sapulcējušies suņu saimnieki kopā ar saviem mīluļiem, lai kļūtu par lieciniekiem pasaulē lielākās kūkas suņiem pagatavošanā. Kopš pagājušā gada jūlija Ginesa Pasaules rekords “Lielākā kūka suņiem” piederēja kādam zooveikalu tīklam Īrijā, kas izcepa 91,8 kilogramu lielu kūku suņiem. 

Diviem pavāriem – Andrim Jugānam un Jurijam Benko no restorāna “Kukbuk” nepilnu septiņu stundu laikā izdevās pārspēt ne tikai iepriekšējo, Īrijā uzstādīto rekordu, bet arī pārsniegt iepriekš paredzēto svaru - 100 kg, izcepot kūku, kas svēra 141,03 kg, tādejādi uzstādot jaunu Ginesa Pasaules rekordu.

Lai Ginesa Pasaules rekords tiktu apstiprināts, DINO ZOO bija arī jāparūpējas par to, lai visa milzīgā kūka tiktu apēsta. To bez problēmām paveica saimnieku atvestie suņi, kuri katrs tika pie rekordkūkas gabaliņa. Interesentu bija tik daudz, ka jau pēc pusstundas no rekordlielās kūkas bija palikušas vien dažas drupačas.

Lai kūka suņiem ne tikai garšotu, bet būtu arī veselīga, kūkas recepte tika izstrādāta sadarbībā ar DINO ZOO KLĪNIKA veterinārārstiem un tās sastāvā bija kartupeļu biezenis, brokoļi, burkāni, rīsi, auzu pārslas, rapšu eļļa, sviests, vista un malta liellopu gaļa.

Ginesa rekorda uzstādīšanas procesu novēroja vairāki neatkarīgi novērotāji, kuri savas atskaites iesniegs Ginesa rekorda komitejai, kas pēc to izvērtēšanas oficiāli piešķirs sertifikātu par sasniegto rekordu “Lielākā kūka suņiem”.

DINO ZOO sirsnīgi pateicas restorāna “Kukbuk” profesionālajai komandai un visiem mūsu klientiem, kuri kopā ar saviem mīluļiem bija klāt šajā skaistajā notikumā!