Līdz 31. maijam bezmaksas piegāde uz DPD Paku Skapjiem, pirkumiem virs 14.99 € 🤗Pasteidzies iepriecināt savu mīluli!

Darba dienās - 09:00 - 18:00
0
Tukšs

 

Ups! Izskatās, ka grozs vēl ir tukšs

 

Šeit atradīsi īpaši izdevīgus šī mēneša piedāvājumus

/ Zīmolu saraksts / Grizzly Pet Products

Grizzly Pet Products – zivju eļļa suņiem un kaķiem

“Grizzly Pet Products” ir uzticams zīmols, kas vairāk nekā 20 gadus ražo uztura bagātinātājus suņiem un kaķiem. Zīmola produkti galvenokārt izgatavoti no Aļaskas savvaļas zivju eļļām, nodrošinot nepārspējamu produktu kvalitāti. Uzņēmumu 2002. gadā dibināja Haralds Fiskers, un tas darbojas Vašingtonā un Dānijā.

 

Uzņēmums ražo eļļas no savvaļas lašiem, pollakiem, kriliem un aļģēm. “Grizzly Pet Products” zivju eļļas tiek iegūtas no 100 % savvaļā nozvejotām zivīm, kas satur ievērojami vairāk Omega 3 taukskābju nekā saimniecībā audzētas zivis. Uzņēmumam rūp ražoto produktu ietekme uz vidi, tādēļ tas iegūst un izmanto zivis iespējami efektīvākajā, cieņpilnākajā un ilgtspējīgākajā veidā. Zivju zvejniecība savvaļā ir videi ilgtspējīgāks ieguves veids nekā zivju audzēšana, jo zivju saimniecības rada atkritumus un izmanto ķīmiskas vielas, piemēram, antibiotikas, nārsta hormonus un algicīdus, kas negatīvi ietekmē vietējās populācijas, okeānu un apkārtējo vidi.

 

“Grizzly Pet Products” mērķis ir nodrošināt mājdzīvniekus ar sabalansētu Omega 3 un Omega 6 taukskābju attiecību optimālai mājdzīvnieku veselībai, vienlaikus samazinot ietekmi uz vidi. Omega taukskābēm ir būtiska nozīme mājdzīvnieku veselībā – tās atbalsta sirds un asinsvadu veselību, locītavu veselību, nervu sistēmas darbību, izziņu un redzi, spēcīgu imūnsistēmu, auglību, kā arī ādas un apmatojuma veselību.

 

Dino Zoo sortimentā pieejami inovatīvi “Grizzly Pet Products” uztura bagātinātāji suņiem un kaķiem, kas satur ilgtspējīgā veidā iegūtas Omega taukskābes, lai atbalstītu mājdzīvnieka ilgtermiņa veselību un labklājību, kā arī apkārtējo vidi.

  • SAŅEM PASŪTĪJUMU ar kurjeru, pakomātā, vai pasta nodaļā
  • BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem sākot no 29,99 €
  • ĪPAŠAS ATLAIDES Zelta klienta kartes īpašniekiem
  • ZINOŠA KOMANDA Palīdzēsim atrast Tavam mīlulim piemērotāko
 
Filtrs
Kārtot pēc