Darba dienās - 09:00 - 18:00
DINO ZOO – viss nepieciešamais Tavam mīlulim | DINO ZOO - DINO ZOO - TAVA TERITORIJA
Darba dienās - 09:00 - 18:00
/ Suņiem / Pastaiga ar suni / Aksesuāri vasarai / Dzirdinātava suņiem - Dog It AL Fresco Fountain Dog, 10 litri

Dzirdinātava suņiem - Dog It AL Fresco Fountain Dog, 10 litri

Dog It Design automatātiskā dzirdinātava suņiem. Tilpums 10 litri . Automātiskā dzirdinātava suņiem strūklakas veidā. To var izmantot gan telpās, gan ārā.  Pavasarī­, vasarā un ruden­ī Parādīt pilnu aprakstu
99,00 €
Preci iespējams saņemt ar piegādi
Preču skaits ir ierobežots
Prece ir pieejama 1 veikalā
BEZMAKSAS PIEGĀDE - izvēlētajai precei!
  • SAŅEM PASŪTĪJUMU ar kurjeru, pakomātā, veikalā vai pasta nodaļā
  • BEZMAKSAS PIEGĀDEpasūtījumiem virs 24,99 €
  • ĪPAŠAS ATLAIDESZelta klienta kartes īpašniekiem
  • ZINOŠA KOMANDA Palīdzēsim atrast Tavam mīlulim piemērotāko
Numurs katalogā: 79586

Dog It Design automatātiskā dzirdinātava suņiem. Tilpums 10 litri . Automātiskā dzirdinātava suņiem strūklakas veidā. To var izmantot gan telpās, gan ārā.  Pavasarī­, vasarā un ruden­ī remdēs slāpes dzī­vniekam uzturoties āra, vienmēr tī­rs, svaigs un tekoss ūdens. Telpās dzirdinātava radī­s pat­īkamu ūdens māj­gumu. Laikam kļūstot vēsākam dzirdinātavu ienesiet telpā, tā labi iederēsies ineterjērā kā dekorat­īvs priekšmets. Stūklakas daļa ir paaugstināta, lai labāk nodrošinātu dzeršanas pozu dz­īvniekam. Dzirdinātava tumšajā laikā tiek izgaismota ar LED apgaismojumu, lai labāk nodrošinātu dz­īvniekam redzam­ību. Pietiekama ūdens dzeršana nodrošina dz­īvniekam teicamu nieru darb­ību.

Galvanās iezī­mes: var izmantot iekštelpās un ārā. izgaismota tumšajā laikā, jauns dizains ar paaugstinātu strūklakas daļu ērtākais dzeršanai, tas būtuski ir vecākiem suņiem, suņiem ar mugurkaulā un locī­tavu problēmām, kā āri lielo šķirņu suņiem. Ūdens cirkulācija caur filtru uztur to vienmēr svaigu un vēsu. Daudzpakāpju filtrācija savāc gružus, pārtikas daļas, spalvas, nogulsnes, absorbē ūdens piemaisī­jumus. Korpus ir izgatavots no iztur­īga materiāla, kā ar­ iztur­īgs savienojums, kas ļauj stūklakai darboties gan lietus laikā, gan spēcī­gā saulē. Piemērots izmantošanai vairākiem dzī­vniekiem, tai skaitā arī­ kaķiem.
Komplektā: oglekļa filtrs, laika apstākļus izturī­gs korpuss un savienojumi, transformators, sūknis ar LED apgaismojumu.

 

Klientu vērtējums un komentāri par preci

Vidējais vērtējums: 3.0
Kopā novērtējuši 1 klienti.

Precei vēl nav komentāru. Kāda bija Tava pieredze? Padalies!.

vairāk bilžu