8 000 0502 (P-Pk 10:00-19:00)
Tavs iecienītākais veikals:
0 gab.
0 gab.
0,00 €
Iepirkumu grozs
Tavs iepirkumu grozs ir tukšs 0,00 €
ar PVN
Piegāde bez maksas No 24,99 €
Ja prece Ir noliktavā - piegāde nākamajā darba dienā
/ DINO ZOO ARĒNA treneri

Tālrunis: 29390650
E-pasts: arena@dinozoo.lv

Hendlings:
JELIZAVETA BORODAJENKO
POLINA SPASOVSKA
ADELE BRANCEVIČA

 

Kucēnu skola / Interaktīvas spēles:
JŪLIJA SIŅICINA

 

Kucēnu skola / fitness:
KRISTIĀNA BUILE

 

Suņu paklausība / hendlings / triki:
JELENA PALAMARČUKA

SVETLANA MIROŠNIKOVA

INNA SERGEJEVA

 

Suņu paklausība:
IVARS LIELPĒTERIS
LAUMA ZUTERE

JŪLIJA SIŅICINA

Kinoloģe, trenere, DINO ZOO ARĒNA, DINO ZOO eksperte

Kinoloģiju apguvusi Norvēģijā, studējot suņu uzvedību pie pieredzes bagātās treneres Annas Lill Kvam. Zināšanas tiek regulāri pilnveidotas dažādās konferencēs un semināros. Jūlijai ir desmit gadu pieredze darbā suņu patversmē un jau vairāk nekā astoņus gadus tiek konsultēti suņu saimnieki suņu uzvedības problēmu risināšanas jautājumos un pasniegtas SMART DOG (meklēšanas spēles, attīstošās rotaļlietas suņiem, paklausība) grupu nodarbības. Jūlija izveidojusi kucēnu socializācijas skolu, kas efektīvi turpina darboties.

IVARS LIELPĒTERIS

Kinologs, treneris DINO ZOO ARĒNĀ

Izglītība gūta Latvijas Kinoloģiskajā federācijā un, pēc vairāku gadu pieredzes suņu apmācībā, apgalvo, ka tieši saimnieki ir tie, kuri trenē suni, nevis treneri. Ivars nav no runātīgajiem, bet ļoti koncentrējas darbam un cenšas ikvienā situācijā sasniegt pēc iespējas labākus rezultātus. Viņš uzskata, ka suņu akadēmijā saimniekam vispirms jāiemācās saprasties ar savu mīluli un tikai tad to var trenēt. Vislielāko gandarījumu sniedz iespēja palīdzēt radīt laimīgu un ar dzīvi apmierinātu suni, jo tas nozīmē, ka arī saimnieks ir apmierināts ar savu mīluli un nav nekādu lielu paklausības problēmu. Ivara borderkollijs Bite piedalās paklausības sacensībās, nodarbojas ar baikdžoringu un kanisterapiju.

LAUMA ZUTERE

Kinoloģe, trenere DINO ZOO ARĒNĀ, DINO ZOO eksperte.

OBEDIENCE (paklausības sports) sportiste, kinoloģe un LKF (Latvijas kinoloģiskā federācija) apmācību trenere ir pārliecināta, ka suņu paklausība nevar būt garlaicīga. Darbā izmanto pozitīvās apmācību metodes, kas nodrošina aizraujošu procesu kā saimniekam, tā sunim. Ņemot vērā, ka jebkurš pāris – suns un viņa cilvēks, ir unikāla vienība, nodarbībās katram tiek meklēta individuāla pieeja. Lauma māca cilvēkiem izteikties sunim saprotamā valodā un saprast to, ko mums cenšas pateikt suns, jo tikai tā var izveidot labu savstarpējo kontaktu, kas ir vissvarīgākais kopdzīvē ar mīluli. Laumai ir divas suņu meitenes – metiss Keli un lendzīrs Habī. Kelī startē OB-3 klasē, kas ir augstākais šī suņu sporta līmenis, bet Habī šobrīd ir OB-2 klasē un paralēli nedaudz nodarbojas ar freestyle.

JEĻIZAVETA BORODAJENKO

Kinoloģe, trenere DINO ZOO ARĒNĀ, DINO ZOO eksperte

Jelizaveta kinologa diplomu ieguvusi Latvijas Kinoloģiskajā federācijā. Profesija atrada viņu pati un nu kļuvusi par dzīvesveidu. Ceļš kinoloģijā aizsācies pirms vairāk nekā 15 gadiem, kad viņa izstādīja savu suni un vēlāk arī draugu un paziņu mīluļus. Šobrīd Jelizavetas audzēkņi pastāvīgi piedalās starptautiskās izstādēs, kļūstot par Latvijas, Baltijas un daudzu citu valstu čempioniem un interčempioniem, Pasaules un Eiropas kausu uzvarētājiem, kā arī BEST IN SHOW uzvarētājiem, kas ir arī Latvijas TOP suņi. Tieši klientu izcīnītās uzvaras sagādā vislielāko gadarījumu, taču arī par zaudējumiem netiek skumts, jo tie motivē strādāt vēl cītīgāk. Jelizavetai mājās ir taksītis vārdā Koba.

ADELE BRANCEVIČA

Kinoloģe, hendlere DINO ZOO ARĒNĀ, friziere DINO ZOO FRIZĒTAVĀ

Latvijas Kinoloģiskajā federācijā iegūtās zināšanas un vairāk nekā 15 gadu praktiskā darba pieredze ļauj saukties par profesionāli. Dalība jauno hendleru konkursos tika augstu novērtēta un drīz šis brīvdienu hobijs kļuva par nopietnu aizraušanos un profesiju. Adele ir vairākkārtējo hendlinga konkursu uzvarētāja gan Latvijā, gan ārzemēs, t.sk. jauno hendleru konkursa uzvarētāja slavēnajā CRUFTS izstādē Apvienotajā Karalistē. Adele uzskata – jo grūtāks darbs ar suni izstādes sagatavošanā, jo lielāks uzvaras prieks. Adele gūst motivāciju redzot audzēkņu uzvaras Pasaules un Eiropas čempionātos, kā arī ir nacionālajās un starptautiskajās izstādēs BOB, BIG, BIS. Adele ir septiņu amerikāņu stafordšīras terjeru un audzētavas MIA ALBACHIARA īpašniece.

JEĻENA PALAMARČUKA

Kinoloģe, trenere, hendlere DINO ZOO ARĒNĀ, DINO ZOO eksperte

Kinologa – zoopsihologa izglītība iegūta studējot Sanktpēterburgā (Krievija) NOIR, bet kinologa prasmes apgūtas Latvijā un Spānijā. Mācījusies pie tādiem starptautiski atzītiem hendlinga ekspertiem kā Gerald O’Shea (Zviedrija) un José Alberto Fernández Félix (Spānija). Zināšanas nemitīgi tiek papildinātas konferencēs un semināros pie tādiem treneriem kā Irina Milovanova (Krievija), Antons Volkovs (Ukraina), Katerina Mironova (Igaunija), Andrey Shuvalov (Krievija). Nodarbībās tiek nodrošināta individuāla pieeja, lai sasniegtu pēc iespējas labāku rezultātu. Jeļena jau kopš bērnības veltījusi visu savu brīvo laiku dzīvniekiem un nu priecājas, ka var dot savu artavu katrai ģimenei, kurā ir suns, lai tā būtu vēl laimīgāka. Jeļena ir pārliecināta, ka laimīgs suns ir pareizi nogurdināts suns, bet laimīgs saimnieks ir tāds, kurš saprot sava suņa vajadzības. Jeļenai mājās ir trīs mopši - Žozefina, Šaini, un Drakoša, kā arī vācu bokseris Lora. Viņa ir arī īpašniece mopšu, vācu bokseru audzētavai TERLOT.

POĻINA SPASOVSKA

Hendlere, trenere DINO ZOO ARĒNĀ, DINO ZOO eksperte

Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Veterinārmedicīnas fakultātes studente, izglītojusies hendlingā Suņu centrā BIS, kā arī guvusi izglītību fitnesa rehabilitācijā Maskavas fitnesa centrā "Fitnesdog". Suņu hendlere un fitnesa trenere jau 9 gadus. Lepojas, ka audzēkņi ir vairāku valstu čempioni, kā arī Pasaules un Eiropas čempionāta uzvarētāji un uzskata, ka sasniegt izcilus rezultātus var tikai tad, ja notiek komandas darbs ar suni un viņa saimnieku. Jebkuros apstākļos vienmēr ir gatava rast veidu kā pilnvērtīgi nodoties suņa apmācībai. Godīgums, augsta atbildības sajūta, neatlaidība un nemitīga vēlme profesionāli pilnveidoties un sekot jaunumiem nozarē ir tikai daži no aspektiem, kas ļauj savā darbā sasniegt augstus rezultātus. Polinas mājdzīvnieks ir faraonu suns Aira.

SVETLANA MIROŠŅIKOVA

Kinoloģe, trenere DINO ZOO ARĒNĀ

Svetlana kinologa izglītību guvusi Latvijas Kinoloģisko Biedrību Asociācijā. Profesionāle suņu apmācībā ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. Viņa regulāri apmeklē suņu paklausības, hendlinga seminārus gan Latvijā, gan Maskavā. Profesijas izvēle notikusi agri - septiņu gadu vecumā, kad ar savu pirmo mīluli - vācu aitu suni esot sapratusies no pirmā acu skatiena. Svetlanu motivē situācijas, kad suns ar viņu saprotas labāk, nekā tā saimnieks un nākās ieguldīt daudz darba un profesionālo iemaņu, lai panāktu vēlamo rezultātu. Svetlanai mājās ir veseli septiņi krievu toiterjeri un papiljons vārdā Puļa, kas ļoti palīdzot kinologa darbā – no viņiem vienmēr var uzzināt ko jaunu, risināt dažādas problēmas, ar kurām mēdz saskarties arī klienti.

INNA SERGEJEVA

Kinoloģe, trenere DINO ZOO ARĒNĀ

Inna kinologa diplomu ieguvusi Latvijas Kinoloģisko Biedrību Asociācijā. Viņa ir profesionāle ar vairāk nekā 20 gadu stāžu suņu apmācībā. Inna strādā ar visdažādākajām suņu šķirnēm un ir gandarīta, kad redz augstus apmācību rezultātus. Innu savā darbā visvairāk motivē apziņa, ka viņas spēkos ir pārvērst mazu kucēnu par gudru un paklausīgu suni. Innai ir labradors, kas apmācīts par neredzīgo/vājredzīgo cilvēku pavadoni.