Darba dienās - 09:00 - 18:00
0
Tukšs

 

Ups! Izskatās, ka grozs vēl ir tukšs

 

Šeit atradīsi īpaši izdevīgus šī mēneša piedāvājumus

Brit kaķu un suņu barība

“Brit” ir viens no privāta ģimenes uzņēmuma “VAFO” zīmoliem. “VAFO” ir mājdzīvnieku barības ražotājs, kas radies Čehijā 1994. gadā, savukārt 2000. gadā tika prezentēti pirmie “Brit” zīmola produkti. “Brit” zīmols drīz vien kļuva par “VAFO” grupas vadošo zīmolu Eiropā un ārpus tās.

 

“Brit” sortimentā ir augstas kvalitātes suņu un kaķu barība, kas tiek ražota no rūpīgi izvēlētām sastāvdaļām. Barības sastāvā netiek iekļauti komponenti, kas varētu atstāt negatīvu iespaidu uz dzīvnieka veselību. Barības nesatur ģenētiski modificētus produktus un soju. “Brit” produkcija ir sertificēta atbilstoši ISO 9001 un HACCP kvalitātes standartiem.

 

Brit Care sortimentā ir hipoalerģiska Superpremium klases barība, kā arī gardumi kaķiem un suņiem. “Brit Care” produkcija nesatur ĢMO, soju, graudus un glutēnu, līdz ar to novērš barības alerģiju un nepanesības risku.

“Brit Premium by Nature” sortimentā ir pilnvērtīga Premium klases barība suņiem un kaķiem – tajā ir augsts gaļas saturs, kā arī tā nesatur soju un ĢMO.

  • Īpaši piedāvājumi Zelta klienta kartes īpašniekiem Zīmoli Brit kaķu un suņu barība
  • SAŅEM PASŪTĪJUMU ar kurjeru, pakomātā, vai pasta nodaļā
  • BEZMAKSAS PIEGĀDE pasūtījumiem sākot no 29,99 €
  • ĪPAŠAS ATLAIDES Zelta klienta kartes īpašniekiem
  • ZINOŠA KOMANDA Palīdzēsim atrast Tavam mīlulim piemērotāko
Filtrs
Kārtot pēc