Darba dienās - 09:00 - 18:00
DINO ZOO – viss nepieciešamais Tavam mīlulim | DINO ZOO - DINO ZOO - TAVA TERITORIJA
Darba dienās - 09:00 - 18:00
/ Eksotiskajiem / Terāriju tehnika un aprīkojums / Terāriju apsildītāji / Aksesuārs terārijam - ExoTerra Heat Wave Mat 4W, extra small/ apsildes paklājs

Aksesuārs terārijam - ExoTerra Heat Wave Mat 4W, extra small/ apsildes paklājs

Apsildes paklājs terārijam. Ierīce ir paredzēta izmantošanai tikai stikla terārijos!  ExoTerra Heat Wave. Šis apsildes paklājs piemērots siltuma radīšanai tuksneša un sauso tropu iemītnieku Parādīt pilnu aprakstu
18,99 €
Nav noliktavā
Veikalā nav pieejams
Īpaši piedāvājumi Zelta klienta kartes īpašniekiem
Zīmolu: Exo Terra
Numurs katalogā: 40254

Apsildes paklājs terārijam. Ierīce ir paredzēta izmantošanai tikai stikla terārijos!
 ExoTerra Heat Wave. Šis apsildes paklājs piemērots siltuma radīšanai tuksneša un sauso tropu iemītnieku terārijos.
* Ideāli piemērots sauso tropu un tuksneša terārijos. * paklājs piemērojams dažādos veidos;* paredzēts rāpuļiem, zirnekļiem.
*termoregulācija reptiļiem ir ļoti svarīga vielmaiņai, gremošanai, ēstgribai un aktivitātei;*drošs un vienmērīgs siltuma avots. Dabiskā vidē saule smiltis, akmeņus uzsilda ļoti karstus, substrāts ir sauss ar zemu mitrumu.

ExoTerra Heat Wave paklājam ir tāda jauda, lai šos pašus apstākļus nodrošinātu terārijā. Paklāju liek tieši zem terārija, nepieciešamības gadījumā var likt uz terārija sānu sienas vai aizmugurējās sienas. Vienmēr atstājiet neapsildītu substrāta laukumu, lai reptilis varētu pats regulēt savu ķemreņa temperatūru. Paklāju novietojiet zem substrāta vai terārija, nepieļaujiet  tiešu saskarsmi ar sildošo paklāju, reptilis var apdedzināties. Paklāja siltuma efektivitāte ir atkarīga no substrāta veida un biezuma. Substrāti savstarpēji atšķiras ar siltuma vadītspēju un saglabāšanu. Izmantot tikai sauso tropu un tuksneša terārijos.


Izmēri: 10x12.5 cm

Klientu vērtējums un komentāri par preci

Vidējais vērtējums: 4.2
Kopā novērtējuši 6 klienti.

Precei vēl nav komentāru. Kāda bija Tava pieredze? Padalies!.